ستاره پرسپولیس باید توسط پزشک جراح معاینه شود

شرایط هافبک ملی‌پوش پرسپولیس روز دوشنبه در معاینه پزشک متخصص بررسی خواهد شد.

  1. ۱ سال قبل
کامیابی‌نیا توسط پزشک جراح معاینه می‌شود/ امیری و محرمی مشکلی ندارند

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا که دیگر در زمره بازیکنان مصدوم قرار ندارد روز دوشنبه توسط پزشک جراح معاینه می‌شود تا شرایط وی برای بازگشت به میادین از جهت مسائل پزشکی بررسی شود.

میثم علیپور فیزیوتراپ تیم پرسپولیس، در این ارتباط گفت: همانطور که آقای برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه خود گفتند خوشبختانه همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. در حال حاضر مصدوم نداریم و کمال کامیابی‌نیا هم تمرینات را کامل و بدون محافظ دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: او روز دوشنبه توسط جراح متخصص خود تحت معاینه قرار می‌گیرد تا شرایط وی برای بازگشت به میدان مسابقات از نظر پزشکی معلوم شود. مشکل او می‌توانست خیلی جدی‌تر باشد ولی خوشبختانه اینطور بود. البته او روی تقویت عضلات خود به ویژه در این ناحیه هم کار می‌کند. کمال در این مدت خیلی پیگیر بود و این مساله به بهبود سریعتر او کمک کرده است. طبیعی خواهد بود که مثل هر بازیکنی که مصدومیت را پشت سر می‌گذارد تا مدتی نگرانی بابت بازگشت آسیب‌دیدگی داشته باشد.

فیزیوتراپ پرسپولیس همچنین درباره مساله پیش آمده برای امیری و محرمی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این دو نفر مشکلی ندارند و برخوردی که از ناحیه سر برایشان پیش آمد، هیچ عارضه‌ای نداشت و بدون مشکل تمرینات را دنبال خواهند کرد.

همرسانی نوشتار: