بازی با استقلال سخت و جذاب است

مردم اصفهان ما را تنها نگذارند !

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: برای مصاف با استقلال همه بازی های قبلی را فراموش کرده ایم و بر روی بازی های بعدی هم تمرکز نمی کنیم.

  1. ۱ سال قبل
قلعه‌نویی: بازی با استقلال سخت و جذاب است/ مردم اصفهان ما را تنها نگذارند

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  وبه نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه نویی در ارتباط با بازی ذوب آهن مقابل استقلال اظهار کرد: بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه گیری ذوب آهن، ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتایج اخیر و صعود به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته ام تمامی تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.

قلعه نویی بیان کرد: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می روند و به نظر می رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

قلعه نویی در مورد وضعیت مصدومان تیمش هم گفت: اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را آغاز کرده است که به این دیدار نمی رسد.

وی در پایان اظهار کرد: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان هم می خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.

همرسانی نوشتار: