الغرافه اجازه سفر لژیونر پرسپولیس به ایران را نداد

باشگاه الغرافه با سفر طارمی به ایران جهت حضور در نشست کمیته اخلاق مخالفت کرد.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
الغرافه-اجازه-سفر-طارمی-به-ایران-را-نداد

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) پس از پایان دیدار الخور و الغرافه، مدیر برنامه قطری طارمی موضوع دعوت کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران را به اطلاع مدیران باشگاه الغرافه رساند که آنها این دعوت را مغایر با اصول حرفه ای حاکم بر فوتبال دانسته و به خاطر بازی روز پنجشنبه تیمشان با آن مخالفت کردند.

قطری ها اعلام کرده اند وقتی آی تی سی بازیکنی صادر می شود و در سیستم تی ام اس از سوی باشگاه و فدراسیون قبلی از محرومیت، بدهی یا پرونده های انضباطی بازیکن هیچ ذکری نشده، به منزله تسویه حساب بازیکن و آن فدراسیون و باشگاه است و دعوت او مغایر با مقررات فیفا است.

کتمان این موارد می تواند تبعات داشته باشد و یک فدراسیون نمی تواند بازیکن فعال تحت حوزه فدراسیون دیگری را دعوت کند و البته شیوه دعوت هم در موارد لزوم باید کاملا رسمی باشد.

آنها اعلام کردند در صورت نیاز و ضرورت، با توجه به بین المللی بودن موضوع و حضور طارمی خارج از حوزه فعالیت فدراسیون ایران، می توان فقط به فیفا مراجعه کرد که فیفا هم با بررسی چند ماهه، رای خود را درباره این پرونده صادر کرده و اگر تخلفی رخ داده مطابق آن با متخلف برخورد شده است. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طارمی را برای ادای توضیحات در مورد زمان عقد قراردادش با باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از ترکیه دعوت کرده بود تا روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در جلسه حاضر شود.

بار قبلی که کمیته اخلاق از طرفین این قرارداد برای تشکیل جلسه در هفته گذشته دعوت کرد هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس و طارمی در این جلسه شرکت نکردند.