مربیانی که بیشترین پیروزی برابر استقلال را به دست آورده اند ! + عکس

سرمربی سابق استقلال تهران رکورددار کسب بیشترین برد برابر تیم سابقش به شمار می رود.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
اینفوگرافی؛-مربیانی-که-بیشترین-پیروزی-برابر-استقلال-را-به-دست-آورده-اند

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  امیر قلعه نویی به عنوان پرافتخارترین مربی استقلال که همراه با این تیم سه بار فاتح رقابت های لیگ برتر شد، در عین رکورددار کسب بیشترین برد برابر آبی پوشان هم به حساب می آید. قلعه نویی با کسب هر نتیجه ای در دیدار هفته بیست و دوم همچنان برترین مربی از نظر کسب پیروزی برابر استقلال خواهد بود. وی 7 بار برابر آبی پوشان تهران پیروز شده و از این نظر بالاتر از سایر مربیان لیگ برتری است. قلعه نویی در صورت پیروزی در دیدار امروز، با پنجمین تیم مختلف موفق به شکست استقلال خواهد شد. در این صورت، قلعه نویی با تمام تیم هایی که به مصاف استقلال رفته، موفق به شکست این تیم شده است.

اینفوگرافی؛ مربیانی که بیشترین پیروزی برابر استقلال را به دست آورده اند

قلعه نویی پیش از این با استقلال اهواز (لیگ برتر دوم)، مس کرمان (لیگ برتر هفتم)، سپاهان اصفهان (لیگ برتر نهم)، و 4 بازی با تراکتورسازی (در لیگ برتر یازدهم، پانزدهم و شانزدهم) برابر استقلال تهران به پیروزی رسیده است.

پس از وی، علی دایی بیشترین برد را برابر استقلال به دست آورده و توانسته با تیم های پرسپولیس و سایپا (4 بار) استقلال تهران را شکست دهد. پس از علی دایی هم مجید جلالی و رسول کربکندی دو مربی هستند که مقابل استقلال تهران 4 بار پیروز شده اند.