کاپیتان سابق استقلال : شفر برای شهرآورد برگشت نقشه‌ها دارد !

صادق ورمزیار کاپیتان اسبق استقلال می‌گوید ذوب‌آهن هرقدر هم که شرایط فنی خوبی داشته باشد اما مقابل استقلال توان برد نخواهد داشت.

  1. ۱ سال قبل
ورمزیار: استقلال برای شهرآورد برگشت نقشه‌ها دارد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) 

*وضعیت این روزهای استقلال را چطور می‌بینید؟

از زمانی که شفر سرمربی استقلال شده، وضعیت فنی آبی‌پوشان خیلی بهتر شده است. شفر با دقت بازی‌های رقبا را مرور و روی تاکتیک‌های تیمی بازیکنان خود کار می‌کند. استقلال حالا مدتی است که روند رو به رشد خوبی را طی می‌کند و در بازی‌هایش کمتر شاهد اشتباهات فردی هستیم.

*استقلال در جام حذفی فینالیست شده ولی در لیگ برتر بعید است شانسی برای قهرمانی داشته باشد.

بله در لیگ برتر امتیازات مهمی را در نیم‌فصل اول از دست دادیم و حالا هم زمان زیادی برای جبران باقی نمانده است لذا همین که در جام حذفی بتوانیم قهرمان شویم و در لیگ هم جایگاه آسیایی خوبی به دست آوریم، جای امیدواری دارد. استقلال حالا حسابی آبدیده شده است.

*آیا استقلال می‌تواند قهرمان جام حذفی شود؟

شک نکنید قهرمان این فصل جام حذفی تیم شفر خواهد بود چون بعید می‌دانم تیمی که حریف استقلال می‌شود، توان غلبه بر ما را داشته باشد.

*استقلال امروز در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر با ذوب‌آهن بازی دارد. این بازی را چطور می‌بینید؟

زیاد نباید نگران بازی با ذوب‌آهن بود. اگرچه حریف استقلال این روزها نتایج درخشانی گرفته و توانسته مکان مناسبی در جدول رده‌بندی برای خودش دست و پا کند اما به نظرم شفر خوب تیم قلعه‌نویی را می‌شناسد و مسائل فنی آنها را با کمک دستیارانش آنالیز کرده است. من شک ندارم استقلال با یک بازی خوب و منطقی ۳ امتیاز مسابقه را از آن خود خواهد کرد.

*شهرآورد سرخابی‌ها هم در پیش است. فکر می‌کنید این بازی چه شرایطی پیدا کند؟

در بازی رفت استقلال وضعیت مناسبی داشت و تنها با یک گل از روی نقطه پنالتی بازنده شد ولی قطعاً شرایط در بازی برگشت متفاوت خواهد بود و استقلال دیگر آن تیم اوایل فصل نیست و قطعاً روز سختی را برای پرسپولیس رقم خواهد زد. حالا شفر استقلال را خوب می‌شناسد و از انگیزه بالایی برای رویارویی با پرسپولیس برخوردار است.

همرسانی نوشتار: