رقابت شانه‌به‌شانه سرمربی استقلال و ژنرال !

دو مربی حاضر در تیم های استقلال و ذوب آهن را می توان جز بهترین مربیان لیگ هفدهم دانست. مربیانی که تاکنون میانگین امتیازی نزدیک به هم کسب کردند و سایه به سایه هم پیش می روند.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
 رقابت شانه‌به‌شانه شفر و قلعه‌نویی در جدول مربیان

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، امیر قلعه نویی یکی از معدود مربیانی است که از ابتدای لیگ هفدهم حضور دارد و تغییری را در تیم خود ندید. او در 21 دیداری که روی نیمکت ذوبی ها نشست موفق شد میانگین 1.7 امتیاز از هر دیدار به دست آورد و همین آمار باعث شد تا او در رده بهترین مربیان لیگ قرار بگیرد. البته ناگفته نماند نتایج فوق العاده ای که ذوب آهن در دور برگشت رقابت های لیگ به دست آورد باعث شد تا این تیم و سرمربی آن را در بهترین رتبه از آغاز نیم فصل دوم ببینیم.

در طرف مقابل وینفرد شفر آلمانی نیز پس از حضور در ایران و نشستن روی نیمکت استقلال خیلی زود موفق شد نام خود را به عنوان یکی از بهترین خارجی های حاضر در ایران مطرح کند. استقلالی ها در زمان حضور شفر در 13 بازی حضور یافتند و توانستند 24 امتیاز به دست بیاورند. این روند باعث شد تا پیرمرد آلمانی نیز بتواند آمار خوبی در کارنامه خود ببیند و بدین ترتیب وینفرد شفر نیز تاکنون توانسته میانگین 1.8 امتیاز به ازای هر بازی را به دست بیاورد تا در کورس بهترین مربیلان لیگ قرار بگیرد.

امروز این دو مربی رودرروی هم قرار می گیرند. آنها که در جدول مربیان حاضر درلیگ سایه به سایه هم پیش می روند امیدوارند در بازی امروز بتوانند با کسب حداکثر امتیاز بازی روند مثبت خود را ادامه دهند. مربیانی که تا چند روز دیگر باید روی نیمکت آسیایی بنشینند و بیشترین رقابت شان در لیگ نیز برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان آسیاست.