قربانی ناجی استقلال در روز 24 خوش یمن + عکس

دیداراستقلال و الریان برنده نداشت.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
استقلال-الریان-لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  دیدار تیم های استقلال و الریان قطر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی 2-2 به پایان رسید.

روز و تاریخ بازی: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 13 فوریه 2018ورزشگاه: جاسم بن حمد قطرتورنمنت: هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا / گروه Dگلزن بازی: حمدالله و تاباتا برای الریان. تاباتا و قربانی برای استقلال

الریان قطر 2-2 استقلال؛ قربانی ناجی آبی ها!

* برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

نیمه اول:در همان دقیقه اول بازی حمدالله بازیکن الریان با سید حسین حسینی تک به تک شد که ضربه این بازیکن را حسینی به خوبی در دو مرحله مهار کرد. در دقیقه 5 بازی ارسال خطرناک داریوش شجاعیان با فاصله از بالای دروازه تیم الریان به بیرون رفت. در دقیقه حرکت خوب بازیکنان استقلال با ارسال وریا غفوری همراه شد که بازیکنان الریان به موقع توپ را از کنار پای علی قربانی به بیرون زدند. در شروع بازی تیم استقلال بیشتر صاحب توپ میدان بود و بیشتر حملات استقلال از سمت راست جایی که وریا غفوری و داریوش شجاعیان حضور دارند شکل می گرفت. در دقیقه 25 تیم الریان صاحب ضربه آزاد در جای خطرناک شد که ضربه تاباتا به مدافعین استقلال برخورد کرد. تیم استقلال در ادامه توپ میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه 34 ضربه روی پای محکم جابر انصاری به تیرک دروازه الریان برخورد کرد. در ادامه در دقیقه 38 شوت داریوش شجاعیان با فاصله کمی از کنار دروازه الریان به بیرون رفت. استقلال باز هم موقعیت هایی برای گلزنی داشت که نتوانست از آن ها استفاده کند و در نهایت در نیمه اول 2-1 شکست خورد.

نیمه دوم:استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد. از حواشی بازی در دقیقه 55 این بود که بازیکنان دو تیم به شدت با هم درگیر شدند. در دقیقه 58 شوت محکم سپاستین سوریا با فاصله از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 62 ارسال امید ابراهیمی با ضربه سر روزبه چشمی همراه شد که این ضربه از کنار دروازه الریان به بیرون رفت. در دقیقه 65 شوت خطرناک حمدالله را حسینی با کف دست به کرنر فرستاد. در دقیقه 76 مامه بابا تیام صاحب موقعیت گلزنی خوبی شد که ضربه این بازیکن با فاصله بسیار کمی ازبالای دورازه الریان به بیرون رفت.

درگیری بازیکنان الریان و استقلال

دقیقه 6؛ تاباتا (گل به خودی): (الریان 0-1 استقلال) ارسال سرور جپاروف بعد از برخورد به پاهای رودریگو تاباتا تبدیل به گل اول استقلال شد.

دقیقه 16؛ حمدالله (الریان 1-1 استقلال): ارسال رودریگو تاباتا را حمدالله مهاجم مراکشی الریان بالاتر از همه تبدیل به گل مساوی بازی کرد.

دقیقه 28؛ تاباتا (الریان 2-1 استقلال): پاس حمدالله به تاباتا رسید و رودریگو تاباتا به یک ضربه دقیقه توپ را به گوشه دروازه استقلال فرستاد.

دقیقه 87؛ علی قربانی (الریان 2-2 استقلال): ارسال خوب امید ابراهیمی را علی قربانی با ضربه سر دقیق درون دروازه قرار داد.