رضایت سرمربی استقلال از شاگردانش !

سرمربی آلمانی استقلال اعتماد به نفس شاگردانش را ستود.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
شفر: با اعتماد به نفس بازی کردیم

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  وینفرد شفر پس از بازی مقابل العین امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا درباره اینکه گفته بودید در بازی قبلی 6 بر یک باخته بودید و این بار با تساوی 2 - 2 بازی را به پایان رساندید، گفت: همه آن بازی را از یاد برده‌اند که 6 بر یک باختیم. من به بازیکنانم گفته بودم که می‌توانیم پیروز شویم.

وی افزود: دقیقه به دقیقه بازی و قبل از پنالتی العین، خیلی با اعتماد به نفس بازی می‌کردیم. فکر می‌کنم بازیکنان ما خیلی خوب بازی می‌کردند و شاداب بودند. به نظرم استقلال نماینده خیلی خوبی برای ایران است.

شفر عنوان کرد: بابت این بازی خوب به  بازیکنانم تبریک می‌گویم. تیم ما در ابتدا بابت نتیجه بازی قبلی کمی استرس داشت ولی هرچه که از بازی گذشت بهتر شدیم و اعتماد به نفس ما بیشتر شد. بعد از یک بر صفر توپ‌های راحتی را در میانه زمین از دست دادیم که در نهایت یک بر یک شد. خیلی بابت عملکرد حسینی هم خوشحالم. او عملکرد بسیار خوبی درون دروازه داشت. شاید می‌شد گل سوم و چهارم را هم بزنیم. پنالتی دوم هم برای العین شانس بزرگی بود.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: با توجه به نتیجه بازی قبل، این بازی خیلی خوب بود. متاسفانه در اواخر بازی هم مجید حسینی از مدافعان عالی ایران را هم از دست دادیم. خیلی مهم بود که هافبک‌های ما از 16-17 پاسی که هافبک‌های العین می‌خواستند به عبدالرحمن بدهند، 15 پاس را از او گرفتند. گفته بودیم به بازیکنان که باید برای متوقف کردن العین، عبدالرحمن را متوقف کنیم. خیلی خوشحالم که شرایط خوبی پشت سر گذاشتیم. بازی بعدی مقابل العین شانس بزرگی برای رفتن به مرحله بعدی است. ما شانس خوبی برای صعود داریم. با حضور تماشاگرانمان می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

وی درباره داوری این دیدار گفت: من خوشحالم که داور نیستم. شاید تصمیماتش درست بوده باشد. برای او بعد از بازی آرزوی موفقیت کردم و گفتم امیدوارم بعدا باز هم یکدیگر را ببینم. ما یک ریکاوری داریم و بازی‌های سختی داریم. امیدوارم مجید حسینی را در بازی بعدی داشته باشیم. بابت میزبانی العین هم متشکرم.

سرمربی استقلال درباره مامه تیام اظهار داشت: او نه تنها بازیکن بسیار خوبی است بلکه همه تیام را در تیم ما دوست دارند بابت شخصیت و عملکردی که دارد. در مقایسه با مسابقه قبلی عملکردمان خیلی بهتر بود. نمی‌دانم چرا بازی قبلی 6 بر یک شد ولی در ابتدا تیم ما استرس داشت و هرچه از زمان این بازی گذشت ما بهتر شدیم. بازیکنان ما الان خوشحالند و ما سفیر بسیار خوبی برای فوتبال ایران هستیم.