دروازه بام استقلال ضعیف تر از خودش و رحمتی !

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
عملکرد-متفاوت-دروازه-بان-تاریخ-ساز-استقلال؛-ضعیف-تر-از-خودش-و-رحمتی

 سیدحسین حسینی دروازه بان جوان استقلال با وجود عملکرد خوبی که در دیدار برابر العین داشت، اما نتوانست مانع از باز شدن دروازه تیمش شود.

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  حسین حسینی در دیدار برابر العین امارات یک ضربه پنالتی حریف را مهار کرد اما در این بازی دو گل خورد تا در سومین بازی متوالی اش در تمامی رقابتها نتواند کلین شیت کند. حسینی که چندی پیش رکورد تاریخی در بسته نگه داشتن دروازه تیمش در تمامی ادوار رقابت های باشگاهی ایران را به نام خود ثبت کرد، در چند هفته اخیر نتوانست این روند فوق العاده را ادامه دهد. سیدحسین حسینی در 6 بازی آخر خود در تمامی رقابتها تنها یک کلین شیت داشت و 8 گل دریافت کرد. وی در لیگ برتر برابر تیم های سایپا، ذوب آهن، سپیدرود و فولاد خوزستان به میدان رفت و 4 گل خورد. در لیگ قهرمانان آسیا هم حسینی در دو بازی برابر العین و الریان بازی کرد و 4 بار دروازه اش باز شد تا آمار گل های خورده او در این 6 بازی به 8 برسد.

حسینی در مقایسه با آمار خودش در چند ماه گذشته و همچنین با سیدمهدی رحمتی عملکرد ضعیف تری داشته است؛ وی از ابتدای فصل تا هفته 18 لیگ برتر، 14 بار برای استقلال به میدان رفت (13 بازی لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی) و 6 گل دریافت کرد و 9 کلین شیت داشت.

از سوی دیگر، مهدی رحمتی که در ابتدای فصل 5 بازی در لیگ برتر و 2 بازی در جام حذفی به میدان رفت، 5 گل خورده و 3 کلین شیت داشت. اما سیدمهدی رحمتی در 5 بازی آخر خود عملکرد بسیار موفقی به نمایش گذاشت و یک گل خورده و 4 کلین شیت داشت. رحمتی در لیگ برتر برابر پدیده مشهد، صنعت نفت آبادان و پرسپولیس، در جام حذفی برابر صنعت نفت آبادان و در لیگ قهرمانان آسیا هم برابر الهلال عربستان بازی کرد.