بازگشت مهاجم تیم ملی به تمرینات !

ستاره ایرانی بعد از چند روز غیبت در تمرینات آماده سازی به جمع هم تیمی هایش در آلکمار پیوست تا برای بازی حساس هفته آینده آماده شود.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
بازگشت جهانبخش به تمرینات آلکمار

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، علیرضا جهانبخش ستاره این روزهای آلکمار در آردیویسه هلند بعد از مصدومیتی که در آخرین دقیقه بازی با آکسیلیسور نصیبش شد نگرانی های زیادی در اردوی AZ رقم زد تا جایی که برخی رسانه های معتبر هلندی از دوری سه تا چهار هفته ای این بازیکن خبر دادند.

در واکنش به این اخبار سایت باشگاه آلکمار دیروز در اطلاعیه رسمی به تشریح وضعیت ستاره ایرانی پرداخت و با بیان این که تلاش کادر پزشکی منجر به بهبودی مصدومیت جزئی جهانبخش شده است از بازگشت زودهنگام این بازیکن گلزن و کلیدی به تمرینات در آستانه جدال حساس با فاینورد خبر داد.

بازگشت جهانبخش به تمرینات آلکمار

امروز سایت AD هلند با اشاره به بازگشت جهانبخش به تمرینات آلکمار و شادمانی ون دن بروم سرمربی این تیم در آستانه بازی با فاینورد مدعی شد قرار است در دو روز آینده وضعیت بهترین مهره AZ در این هفته ها مورد ارزیابی قرار بگیرد تا در خصوص حضور او در ترکیب اصلی تصمیم گیری شود.

علیرضا جهانبخش با 12 گل زده و 8 پاس گل به اذعان بسیاری از کارشناسان فوتبال هلند ستاره بی چون و چرای آلکمار در این فصل از رقابت ها بود تا جایی که با این درخشش ستاره ایرانی طرفداران AZ با قرار گرفتن در فاصله و امتیازی با آژاکس در رده دوم جدول امیدوار به پیشی گرفتن از این تیم و رسیدن به سهمیه صعود به لیگ قهرمانان اروپا هستند.

همرسانی نوشتار: