پرونده استقلال و نفت به کمیته انضباطی رفت !

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید که وقتی پرونده‌ای که رأی قطعی آن صادر شده است به کمیته انضباطی برود، احتمال کسر امتیاز هم وجود دارد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
وثوقاحمدی-پرونده-استقلال-و-نفت-به-کمیته-انضباطی-رفته-است

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  روزبه وثوق‌احمدی در خصوص اینکه پرونده شکایت باشگاه توحید بوشهر از باشگاه استقلال بابت حق آموزش مهدی قائدی و شکایت علی دایی از باشگاه نفت تهران به کمیته انضباطی رفته است و احتمال کسر امتیاز از استقلال و نفت وجود دارد، اظهار داشت: این دو پرونده به کمیته انضباطی رفته است و مطابق ماده 89 آیین‌نامه در خصوص آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی افزود: پس از اینکه رأیی در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال صادر و قطعی می‌شود، یک ماه به باشگاهی که محکوم شده وقت می‌دهیم. اگر باشگاهی که محکوم شده پول را پرداخت نکند، با درخواست متقاضی پرونده، آن را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم. در این خصوص ابتدا با باشگاهی که محکوم شده و پول را پرداخت نکرده است، مکاتبه‌ای صورت می‌گیرد که اگر در مهلت تعیین شده جدید دوباره پول پرداخت نشود، یکی از محکومیت‌های ماده 89 اجرایی خواهد شد. این محکومت هم می‌تواند کسر امتیاز، محرومیت از نقل‌وانتقالات یا سقوط به دسته پایین‌تر باشد که هر احتمالی وجود دارد، اما در این خصوص کمیته انضباطی تصمیم می‌گیرد.