آمار متفاوت یک استقلالی در لیگ برتر و آسیا

مدافع راست ذوب‌آهن در هر سه دیدار در لیگ قهرمانان آسیا یکی از بهترین های تیمش بوده ولی برخلاف بازی های لیگ هنوز موفق به زدن گل یا ارسال پاس گل نشده است.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
فخرالدینی؛ آمار متفاوت در لیگ برتر و آسیا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) بی شک میلاد فخرالدینی یکی از بهترین خریدهای ذوب آهن در فصل نقل و انتقلات زمستانی بود. بازیکنی که در حضور نیم فصلی اش در گسترش فولاد تبریز موفق شده 2 گل و 2 پاس گل را در کارنامه اش ثبت کند، در 10 هفته سپری شده از دور برگشت با زدن 2 گل و ارسال 3 پاس گل یکی از بهترین عملکردهای خود را به نمایش گذاشته است.

این بازیکن در هر سه دیدار مقابل الدحیل، لوکوموتیو و الوحده یکی از بهترین های تیمش بوده و با نفوذهای موثر و ارسال پاس کم اشتباه بارها و بارها هم تیمی‌های خود را در موقعیت گلزنی قرار داده است. حضور منسجم در برنامه های تهاجمی و بازگشت سریع این بازیکن به خط دفاعی از ویژگی های مثبت او به حساب می آید. اما فخرالدینی هنوز نتوانسته در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گلی به ثمر برساند یا پاس گلی را به نام خود ثبت کند.

بی شک قلعه نوعی حساب ویژه ای روی بازیکن سرعتی خود باز کرده و در بازی های دور برگشت همانند بازی های لیگ از او توقع گلزنی و گلسازی خواهد داشت. با توجه به اینکه فخرالدینی دامنه حرکتی وسیعی در تیمش دارد، می تواند در سه بازی باقی مانده نقش مهمی در صعود تیمش به مرحله بعد داشته باشد.