فینال سرخابی یا تمام آبی؛ کدام یک با استقلال؟

روز جمعه بازی نیمه نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و بعد از آن شاگردان وینفرد شفر حریف خود را در فینال جام حذفی خواهند شناخت.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
فینال سرخابی یا تمام آبی؛ کدام یک؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ، دو تیم استقلال خوزستان و خونه به خونه بابل در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می‌روند و برنده این بازی حریف آبی‌های تهران در فینال می‌شود . دو تیم برای اولین بار در تاریخشان پای به این مرحله گذاشته‌اند . شاگردان عبدالله ویسی مرحله قبل ، تیم قرمزپوش تراکتورسازی تبریز را با ضربات پنالتی شکست دادند و تیم بابلی هم با شکست گسترش‌فولاد آبی‌پوش با قرعه استقلال خوزستان مواجه شد .

اگر قهرمان سابق لیگ ایران در این بازی برنده شده و به فینال برسد ، فوتبال دوستان شاهد یک فینال تمام آبی در جام حذفی بین دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان می‌شوند و سابقه دو تیم هم نشان از بازی جذاب و پر گل می‌دهد . به خصوص اینکه ممکن است بازی در خرمشهر برگزار شود و طرفداران زیادی برای حمایت از تیم استان خوزستان به ورزشگاه بروند .

اما اگر تیم شمالی و قرمزپوش کشورمان برنده و به مرحله نهایی جام حذفی برسد ، شاهد فینال سرخابی می‌شویم . مالک خونه به خونه بیش از این با انتخاب علی کریمی به عنوان مدیرفنی ، انتصاب مهرداد میناوند به عنوان مشاور و مربی تیمش و انتخاب رنگ قرمز به عنوان رنگ اصلی پیراهن خونه به خونه ، علاقه خود به پرسپولیس را نشان داده بود .

حال باید دید آیا استقلال خوزستان با برتری مقابل حریفش تدارک یک فینال آبی رنگ را می‌دهد و یا شاگردان اسکوچیچ با برتری مقابل حریف اهوازی به فینال رفته و با پیراهن قرمز مقابل استقلال تهران قرار می‌‌گیرند ؟

دیدار دو تیم روز جمعه از ساعت 15 برگزار می‌شود .