ذوب‌آهن و استقلال از پرسپولیس جلو زدند !

پرسپولیسی‌ها به لطف عملکرد بسیار خوب‌شان در نیم فصل نخست، در آستانه قهرمانی لیگ برتر هستند اما این تیم در دور برگشت رقابت‌ها جزو دو تیم نخست هم نیست.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و آیرزون هند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به آخرین روزهای خود نزدیک می شود که پرونده این مسابقات در سال ۹۶ بسته شد.

نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر با قهرمانی قاطع پرسپولیس به پایان رسید و شاگردان برانکو با اتکا به همان اختلاف امتیاز، در فاصله پنج هفته تا پایان مسابقات به یک تساوی برای حتمی کردن قهرمانی خود نیاز دارند.

با وجود صدرنشینی مطلق پرسپولیس تا هفته ۲۵ لیگ برتر، این تیم در جدول دور برگشت مسابقات صدرنشین نیست و جای خود در صدر جدول را به تیم‌های دیگری داده است.

بهترین تیم دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر تا هفته دهم، شاگردان امیر قلعه نویی هستند که با روند بسیار خوب‌شان می‌توانند روی کاغذ جام قهرمانی را از دست پرسپولیس خارج کنند.

بعد از این تیم شاگردان وینفرد شفر به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال در رده دوم قرار دارند و سپس نوبت به پرسپولیس می‌رسد.

رده چهارم، پنجم و ششم جدول در دور برگشت مسابقات در اختیار سایپا، پیکان و پدیده است.

بهترین آمار گلزنی در دور برگشت لیگ برتر در اختیار استقلال است. در سوی مقابل نیز، استقلال و پرسپولیس با چهار گل خورده بهترین خط دفاع دور برگشت را از آن خود کردند.

علاوه بر این، خیلی از تیم‌هایی که در نیم فصل نخست جزو مدعیان بودند، در نیم فصل دوم به رده‌های پایین‌تر جدول سقوط کردند و در حال حاضر به لطف عملکرد خوب‌شان در ابتدای فصل در منطقه سقوط قرار ندارند.

در ادامه جدول دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر را مشاهده می‌کنید: