خیمنس: نمی‌دانم اگر رئیس باشگاه پائوک از اسلحه‌‌اش استفاده می‌کرد چه اتفاقی رخ می‌داد

سرمربی تیم فوتبال آ اِ ک آتن ماجرای جنجالی که در مسابقه حساس تیمش برابر پائوک سالونیکی رخ داد، بازگو کرد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
خیمنس: نمی‌دانم اگر رئیس باشگاه پائوک از اسلحه‌‌اش استفاده می‌کرد چه اتفاقی رخ می‌داد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شب گذشته (یکشنبه) در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فوتبال باشگاهی یونان اتفاقی عجیب رخ داد.

این اتفاق در مصاف تیم‌های فوتبال پائوک سالونیکی (تیم سوم جدولی) و آ اِ ک  آتن (صدرنشین) در هفته بیست‌و‌پنجم سوپرلیگ یونان و در خانه تیم پائوک رخ داد که طی آن ایوان ساویدیس، رئیس باشگاه پائوک برای اعتراض به تصمیم داور مسابقه برای مردود اعلام کردن گل دیرهنگام تیمش، از روی سکوها به داخل زمین چمن رفت و در حالی که یک کلت به کمرش بسته شده بود او را تهدید کرد.

جنجالی که اعتراض اعضای تیم پائوک و رئیس آنها به راه انداخت منجر به حمله هواداران این تیم به داخل زمین بازی شد و در نتیجه این بازی نیمه کاره رها شد.

خیمنس: نمی‌دانم اگر رئیس باشگاه پائوک از اسلحه‌‌اش استفاده می‌کرد چه اتفاقی رخ می‌داد

مانولو خیمنس، سرمربی اسپانیایی تیم آ اِ ک آتن که از نزدیک شاهد ماجرا بود در این خصوص به نشریه مارکا گفت: پائوک یک گل آفساید زد که داور آن را مردود دانست و بازیکنان شروع به اعتراض کردند و این داستان چهار پنج دقیقه‌ای ادامه داشت. بعد یک مرد همراه با بادیگاردهایش وارد زمین شدند که همه می‌گفتند رئیس باشگاه پائوک است. او به سمت داور و بعد به سمت رختکن تیم ما رفت و داشت همه را تهدید می‌کرد. ما از آنچه رخ نداد نگران نشدیم، اما وقتی که شما آن سلاح را می‌‌بینید با خودتان فکر می‌کنید که اگر او دست به کاری جنون‌آمیز میزد و اسلحه‌اش را درمی‌آورد چه اتفاقی می‌افتاد.

خیمنس ادامه داد: من در ابتدا متوجه نشدم که او کلت کمری دارد، اما این هم شاید مهمترین چیز نباشد، چون شاید او مجوز حمل آن را داشته باشد. چیزی که غیرعادی بود این بود که رئیس باشگاه به داخل زمین بازی بیاید و داور را تهدید کند.

/

همرسانی نوشتار: