سائلام: در ۳ بازی اول خوب بازی کردیم

می‌خواهیم به هواداران عیدی بدهیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که تیمش در سه بازی نخست آسیایی‌اش خوب بازی کرد اما دلیل نتیجه نگرفتنش این بود که نتوانست از فرصت‌ها استفاده کند.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
ارتوئرول سائلام
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به‌ گزارش ‌ایسنا، ارتوئرول سائلام، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الجزیره امارات گفت‌: در سه بازی اول بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم. موقعیت‌های گل خوبی پیدا کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم و فقط یک امتیاز در بازی قبلی مقابل الجزیره کسب کردیم.

او افزود: فردا به دنبال این هستیم که در دقایق ابتدایی بازی به برتری برسیم و گلزنی کنیم تا بتوانیم اولین برد خودمان را کسب کنیم. برای بازی‌های بعدی می‌خواهیم این روند را ادامه دهیم. رضا شربتی برای بازی فردا مصدوم است. او تنها غایب تیم ما برای بازی فردا است. تیم مقابل سه محروم دارد اما این وضعیت برای ما مهم نیست. چیزی که برای ما مهم است این است که پیش از این دو بازی مقابل پیکان و گسترش فولاد داشتیم. در دو بازی قبلی که خانگی بود نتوانستیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و هواداران استقبال خوبی از بازی‌های ما نداشتند. فردا منتظر حضور تمام هوادارانمان در ورزشگاه هستیم. از آن‌ها می‌خواهیم جو بسیار خوبی را برای بازی فردا ایجاد کنند.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: با حمایت هواداران می‌توانیم بازی زیبایی به نمایش بگذاریم و با کسب سه امتیاز عیدی خوبی در آستانه نوروز به آن‌ها بدهیم.

ادامه دارد ...