تن‌کاته: امیدوارم مقابل تراکتورسازی نتیجه‌ای بهتر از بازی رفت بگیریم

در گذشته هم می‌گفتند ۸۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آیند

وبسایت رسمی مه نود - سرمربی تیم الجزیره امارت ابراز امیدواری کرد،‌ تیمش در دیدار فردا مقابل تراکتورسازی نتیجه‌ای بهتر از بازی رفت بگیرد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
تنکاته-امیدوارم-مقابل-تراکتورسازی-نتیجهای-بهتر-از-بازی-رفت-بگیریم-در-گذشته-هم-میگفتند-80-هزار-تماشاگر-به-ورزشگاه-میآیند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هنک تن‌کاته در نشست خبری بازی تراکتورسازی تبریز - الجزیره امارات، اظهار داشت: در بازی قبلی که در امارات داشتیم، فرصت‌های زیادی برای گلزنی ایجاد کردیم. امیدوارم که در بازی فردا بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم. امیدوارم که بهتر نتیجه بگیریم و برای بازی‌های بعدی مه‌ریزی کنیم.

وی افزود: دو سال پیش که در تبریز مقابل تراکتورسازی بازی داشتیم، یادم می‌آید که این تیم وضعیت خوبی نداشت. الان اما شرایط این تیم بهتر از آن زمان است.

سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات در مورد وضعیت بازیکن ملی‌پوش مراکشی تیمش گفت: او در بازی قبل مصدوم بود، ولی الان مصدومیتش رفع شده است و فردا می‌تواند برای ما به میدان برود.

تن‌کاته با اشاره به دیدار رفت دو تیم الجزیره و تراکتورسازی که به تساوی بدون گل انجامید، خاطرنشان کرد: دو تیم تلاش‌شان را کردند و موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتند. نمی‌شود گفت که تیم ما بهتر بود یا تیم تراکتورسازی، چون هر دو تیم هم خوب بودند.

وی در مواجهه با سؤال خبرنگاری راجع به حضور هواداران تراکتورسازی در دیدار فردا، گفت: دوست داریم که هواداران تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و جو پرشوری را ایجاد کنند. هر بازی که ما انجام می‌دهیم، بازیکنان‌مان بیشتر تجربه کسب می‌کنند و یاد می‌گیرند. این بازی هم یک فرصتی برای بازیکنان جوان ماست که بیشتر یاد بگیرند.

این مربی هلندی ادامه داد: ما برای برد به ایران آمدیم، اما تراکتورسازی به امتیاز نیاز دارد. اگر مساوی کنیم یا ببریم، زیاد برای ما اهمیت ندارد. این سه امتیاز بیشتر برای تراکتورسازی مهم است.

تن‌کاته همچنین تصریح کرد: دفعه پیش که به تبریز آمدیم، می‌گفتند قرار است 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه بیاید، اما وقتی سوت آغاز بازی زده شد فقط 10 الی 20 هزار نفر را در استادیوم دیدم. ما دوست داریم که تماشاگر زیاد بیاید و ورزشگاه پرشور باشد. ما از بودن تماشاگر ترس و هراس نداریم، چون دو ماه پیش در جایی بازی کردیم که تعداد تماشاگر خیلی بیشتر از این بود. هر چقدر هوادار بیشتر باشد بهتر است. امیدوارم تماشاگرانی هم که می‌آیند از بازی لذت ببرند.

20441