درودگر: آذری تحت فشار است و حق دارد اعتراض کند؛ شیرازی به تعهداتش عمل کند

در جریان جزئیات سفر به ایتالیا نیستم

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: توافقاتی برای دریافت حق تبلیغات محیطی حاصل شده اما تاکنون هیچ کدام از آنها اجرا نشده است.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
درودگر: آذری تحت فشار است و حق دارد اعتراض کند؛ شیرازی به تعهداتش عمل کند/ در جریان جزئیات سفر به ایتالیا نیستم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری درباره عدم واریز حق تبلیغات محیطی از سوی شرکت امین سیمای کیش به حساب سازمان لیگ, اظهار داشت: تاکنون برای رفع این مشکل 3 جلسه برگزار کرده‌ایم و توافقاتی هم حاصل شده اما هیچ کدام آنها اجرا نشده است. شیرازی (مدیرعامل شرکت امین سمای کیش) باید به تعهداتش عمل کند, چون شفاهی به ما اعلام کرده است. پیگیر هستیم تا بتوانیم مطالبات باشگاه‌ها را از این شرکت دریافت کنیم.

وی با اشاره به مصاحبه روز گذشته (یکشنبه) سعید آذری با  خبرگزاری , که انتقادات شدید و تندی را علیه شیرازی مطرح کرده بود,(لینک مطلب) گفت: آذری نماینده باشگا‌ه‌ها در سازمان لیگ است و برای همین باشگاه‌ها برای پیگیری این موضوع, مدام با او تماس می‌گیرند. آذری علاوه بر مشکلات باشگاه خودش برای دیگر باشگاه‌ها هم تحت فشار است و حق دارد که به عدم پرداخت‌ها اعتراض کند.

مدیر بازاریابی و عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال تصریح کرد: به دنبال این هستیم که در فضای تعاملی بتوانیم این مشکل را حل کنیم. باتوجه به حضور بهاروند (رئیس سازمان لیگ) و جلساتی که با تاج داشته‌ایم, فکر می‌کنم این مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

درودگر در واکنش به انتقاداتی که به سفر مدیران سازمان لیگ و باشگاه‌ها به ایتالیا شده بود, گفت: در جریان جزئیات این سفر نیستم و فقط می‌دانم که مه آن از گذشته طراحی شده بود.

/