ساغلام: فردا اولین برد آسیایی را کسب می‌کنیم و یک عیدی به هواداران می‌دهیم

تراکتورسازی از زمانی که آمدم ۷ بازی عالی انجام داده

ارطغرول ساغلام در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی - الجزیره امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: در بازی قبلی فرصت‌های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم به گل برسیم و فقط یک امتیاز گرفتیم. ان‌شاءالله فردا اولین گل‌مان را می‌زنیم و اولین بردمان را کسب خواهیم کرد. برای دو بازی بعدی‌مان هم این ادعای خودمان را ادامه خواهیم داد تا از این وضعیت خارج شویم.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
ساغلام: فردا اولین برد آسیایی را کسب می‌کنیم و یک عیدی به هواداران می‌دهیم/ تراکتورسازی از زمانی که آمدم ۷ بازی عالی انجام داده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی افزود: به‌غیر از رضا شربتی، مصدوم دیگری نداریم و همه بازیکنان‌مان آماده هستند. این قضیه اصلاً برای ما اهمیتی ندارد، چون بازیکنان خوبی داریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی از عدم استقبال هواداران این تیم از بازی‌های سرخپوشان گلایه کرد و یادآور شد: ما دو بازی در تبریز انجام دادیم و از طرف هواداران استقبال خوبی از این دو بازی به عمل نیامد. برای بازی فردا منتظر هواداران بیشتری هستیم و می‌خواهیم از کمک آنها استفاده کنیم.

ساغلام در مواجهه با سؤال خبرنگار باشگاه الجزیره مبنی بر اینکه «شما از هواداران‌تان صحبت می‌کنید، اما مربی و بازیکن ما گفتند که از هواداران تراکتورسازی نمی‌ترسند»، تصریح کرد: بازی فوتبال با طرفدارانش قشنگ‌تر است. هر بازیکن و مربی دوست دارد جلوی تماشاگران فوتبال بازی کند. بازی کردن جلوی 70 هزار تماشاگر برای هر دو تیم می‌تواند عالی باشد، هم برای ما و هم برای الجزیره. درست است که شما بازیکنان بزرگی در تیم‌تان دارید که بازی‌های زیادی در سطح جهانی انجام داده‌اند، اما ان‌شاءالله که برای اولین بار در یک ورزشگاه پر از طرفدار که 70 هزار نفر در آن حضور دارند، به میدان بروید، روز خوبی داشته باشید و بازی خوبی ارائه کنید.

وی درباره فرصت‌سوزی‌های احسان پهلوان در بازی‌های گذشته، گفت: پهلوان گل‌های عالی‌مان را به ثمر رسانده است. آن توپ‌هایی هم که از دست داد، از روی بدشانسی بوده است. ما زمان زیادی نداشته و نداریم، اما ان‌شاءالله که احسان (پهلوان) فردا بتواند گل بزند و از فرصت‌هایش استفاده کند.

سرمربی تیم تراکتورسازی با بیان اینکه «امیدوار است مقابل الجزیره تیمش یک بازی عالی را ارائه کند»، یادآور شد: فردا انتظار یک بازی خیلی خوب، با اتمسفر و جو خیلی خوب‌تر را داریم که امیدوارم هواداران‌مان جو خوبی را ایجاد کنند. از زمانی که به تراکتورسازی آمدم، در بازی‌های داخلی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هشت بازی انجام داده‌ایم که هفت تای آن بازی‌ها «عالی» بود. فردا ان‌شاءالله هشتمین بازی عالی‌مان را ارائه خواهیم کرد.

ساغلام ادامه داد: امیدوارم فردا با دست پر از زمین خارج شویم و برای هواداران‌مان یک هدیه نوروز را قبل از عید تقدیم کنیم.