ستارگانی که حضورشان در جام جهانی قطعی نیست؛ از هری کین تا نیمار و نویر

وبسایت رسمی مه نود - در فاصله حدود سه ماه تا آغاز جام جهانی در حال حاضر حضور برخی از بازیکنان به علت مصدومیت در این بازیها مشخص نیست.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
ستارگانی-که-حضورشان-در-جام-جهانی-قطعی-نیست؛-از-هری-کین-تا-نیمار-و-نویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مصدومیت هری کین در بازی تاتنهام و بورنموث زنگ خطر را برای تیم ملی انگلیس به صدا در آورده است. این بازیکن پس از برخورد با دروازه بان حریف دچار مصدومیت شد و احتمال دارد که به جام جهانی نرسد. کلاین، مدافع راست لیورپول همچنان از ناحیه کمر مصدوم است و راس بارکلی از چلسی دیگر غایب احتمالی انگلیس در جام جهانی خواهد بود.

دیگر بازیکنی که حضورش در جام جهانی را در خطر می بیند نیمار جونیور از تیم ملی برزیل است. این بازیکن اخیرا مورد عمل جراحی قرار گرفته و تمام تمرکزش را روی حضور در مسابقات روسیه گذاشته است.در تیم ملی آرژانتین، فرناندو گاگو قطعا جام جهانی را از دست می دهد و احتمال حضور امانوئل مامانا در مسابقات روسیه نیز خیلی کم است.

در تیم ملی فرانسه، بنجامین مندی از منچسترسیتی دچار مصدومیتی شدید شده است و کومن و لاکازت نیز اخیرا مورد عمل جراحی قرار گرفته اند و حضورشان در جام جهانی قطعی نیست.استیون دفور، بازیکن باتجربه تیم ملی بلژیک در ماه ژانویه تحت عمل جراحی قرار گرفت و مروان فلینی نیز پس از چند ماه مصدومیت مقابل لیورپول بازی کرد. روبرتو مارتینز نگران حضور یا عدم حضور این دو در مسابقات روسیه است.

بزرگترین نگرانی تیم ملی آلمان مربوط به درون دروازه است. مانوئل نویر ماه هاست که با مصدومیت دست و پنجره نرم می کند و در صورتی که او به جام جهانی نرسد، ترشتگن جایگزین وی خواهد شد. پاناما، پدیده جام جهانی نیز اسماعیل دیاز را در مسابقات نخواهد داشت.

1140