بشیکتاش 1-3 بایرن مونیخ؛ شکست دادن باواریایی ها، قدرت می خواهد

بایرن مونیخ در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد با نتیجه 8-1 بشیکتاش را نابود کند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
بشیکتاش-لیگ قهرمانان اروپا-ترکیه-بایرن مونیخ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از مرحله برگشت دور یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بشیکتاش و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

تاریخ بازی: چهارشنبه ۲۳ اسفند 1396

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا

استادیوم: وودافون آره نا

گلزنان: تیاگو در دقیقه 18، گوگان گونول (گل به خودی) در دقیقه 46، واگنر لاو در دقیقه 59

ترکیب ابتدایی دو تیم

بشیکتاش 1-3 بایرن مونیخ؛ شکست دادن باواریایی ها، قدرت می خواهد

خلاصه بازی

بازی با حملات بشیکتاش و مخصوصا کوارشما آغاز می شود. بایرن مونیخ پس از کنترل بازی، در همین دقایق ابتدایی به گل می رسد تا امید خوش بین ترین هوادار بشیکتاش هم به یاس تبدیل شود. حمله جالب بشیکتاش، اما با بی دقتی پکتمک، این موقعیت به هدر می رود. ضربه سر خطرناک هوملس از روی ضربه کرنر به بیرون می رود. بایرن مونیخ راحت از نتیجه بازی و صعود، بازی را تحت کنترل گرفته و به حملات خود ادامه می دهد. تیاگو آلکانتارا مصدوم می شود تا هامس رودریگز، جانشین وی شود. شوت لواندوفسکی با اختلاف کمی به بیرون می رود. نیمه اول به اتمام می رسد.

ریکاردو کوارشما

در همان شروع نیمه دوم، بایرن مونیخ بازهم به گل می رسد. هم اکنون باواریایی ها در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، با نتیجه 7-0 پیش هستند. بشیکتاش پس از دریافت گل، سعی در جبران نتیجه بازی دارد که دقایقی بعد به هدفش هم می رسد. اوعوزهان اوزیاکوب پس از خطای بد بر روی بواتنگ، کارت زرد دریافت می کند. گل سومش توسط ساندرو واگنر!  رایان بابل به جای واگنر لاو وارد زمین شد. بایرن مونیخ بسیار راحت به نظر می رسد و بدون وارد کردن فشار خاصی، به بازی ادامه می دهد.

شرح گل ها

دقیقه 18 بایرن مونیخ (تیاگو): توماس مولر از سمت راست زمین توپ را به مقابل دروازه زنگین می فرستد که تیاگو خودش را به خوبی به توپ می رساند تا دروازه خالی را تبدیل به گل کند.

دقیقه 46 بایرن مونیخ (گوکان گونول گل به خودی): سانتر رافینیا از سمت راست زمین از تولگا زنگین عبور می کند و در نهایت بدشانسی به گوکان گونول برخورده کرده و وارد دروازه می شود. 7-0 در مجموع دو بازی رفت وبرگشت.

دقیقه 59 بشیکتاش (واگنر لاو): اشتباه مدافعان بایرن مونیخ و توچ به کوارشما می رسد تا لاو را صاحب موقعیت کند. شوت زمینی این بازیکن در شرایط نامناسب، به آرامی وارد دروازه می شود.

دقیقه 84 بایرن مونیخ (ساندرو واگنز):

ویدئوی خلاصه بازی