یوونتوس ۲-۰ آتالانتا؛ با درخشش هیگواین، فاصله در صدر به ۴ امتیاز رسید

یوونتوس با پیروزی مقابل آتالانتا فاصله را با تیم رده دومی ناپولی به عدد 4 افزایش داد.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
سری آ - مهاجم آرژانتینی یوونتوس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یوونتوس در دیدار معوقه از هفته بیست و هشتم سری آ به مصاف آتالانتا رفت.

مشخصات بازی

روز و تاریخ برگزاری: چهارشنبه 14 مارس 2018 | 23 اسفند 1396

تورنمنت: سری آ | فصل 18-2017

گلزنان: گونزالو هیگواین دقیقه 28، ماتویدی 80

مروری بر جریان بازی

یوونتوس که در دیدار معوقه هفته بیست و ششم سری آ به مصاف آتالانتا می رفت، با پیروزی در این دیدار می توانست فاصله را با ناپولی در رده دوم به چهار امتیاز افزایش دهد.

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در هفدهمین دقیقه جدی ترین موقعیت یوونتوس توسط ماتویدی از دست رفت، ضربه هافبک فرانسوی یوونتوس در محوطه شش قدم، با فاصله از بالای دروازه به بیرون رفت. در بیست و هشتمین دقیقه، گونزالو هیگواین روی ضدحمله ای که داگلاس کاستا ایجاد کرد صاحب توپ شد و در مصاف تک به تک با بریشا، توپ را به گوشه مخالف او زد تا یوونتوس 1-0 از حریف خود پیش افتد.

در سی و چهارمین دقیقه، تولوی از سمت راست صاحب توپ شد و با حرکتی زیبا درون محوطه جریمه یوونتوس موقعیت سازی کرد، امّا ضربه اش از زاویه بسته به بیرون رفت. در سی و هشتمین دقیقه، پائولو دیبالا روی پاس عمقی هیگواین با دروازه بان آتالانتا تک به تک شد، ضربه او به پای دروازه بان برخورد کرد و راهی کرنر شد.

نیمه نخست با برتری 1-0 یوونتوس به پایان رسید.

نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد و موقعیت های نصف و نیمه ای از سوی هر دو تیم خلق شد، امّا راهی به دروازه ها پیدا نکرد. در شصت و چهارمین دقیقه، پاس در عمق گونزالو هیگواین، داگلاس کاستا را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد، امّا ضربه پای راست او با سایش به تیر افقی به بیرون رفت.

در شصت و هفتمین دقیقه بازهم یوونتوس صاحب موقعیت جدی شد و ضربه دیبالا ابتدا توسط مدافعین بلاک شد و در ریباند شوت سرکش پیانیچ از بالای دروازه آتالانتا به بیرون رفت.

در هفتاد و هشتمین دقیقه، حرکت کیه لینی به سمت محوطه جریمه با خطای مانچینی همراه شد و داور با کارت قرمز او را از زمین بازی اخراج کرد. ضربه میرالم پیانیچ روی این ضربه آزاد راهی به دروازه پیدا نکرد و به دیوار دفاعی برخورد کرد.

در هشتادمین دقیقه، گونزالو هیگواین در محوطه جریمه با یک پاس عرضی، بلیز ماتویدی را صاحب توپ کرد و ضربه پای چپ این هافبک فرانسوی به گوشه دروازه آتالانتا رفت تا حساب کار 2-0 شود.

در نهایت تلاش دو تیم نتیجه ای در بر نداشت و بازی با برتری 2-0 یوونتوس به پایان رسید.

تکمیل می گردد.

شرح گل ها

یوونتوس 1-0 آتالانتا (گونزالو هیگواین - دقیقه 28) : گونزالو هیگواین با پاس زیبای داگلاس کاستا صاحب توپ شد و در مصاف تک به تک با بریشا توپ را به گوشه دروازه آتالانتا فرستاد.

یوونتوس 2-0 آتالانتا (بلیز ماتویدی - دقیقه 80): گونزالو هیگواین در محوطه جریمه با یک پاس عرضی، بلیز ماتویدی را صاحب توپ کرد و ضربه پای چپ این هافبک فرانسوی به گوشه دروازه آتالانتا رفت تا حساب کار 2-0 شود

خلاصه بازی