والورده: بازی با چلسی از پیچیده‌ترین بازی‌های فصل مان بود؛ داشتن مسی یک نعمت است

ارنستو از قدرت چلسی گفت و از نمایش دمبله ابراز رضایت کرد.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
سرمربی بارسلونا - لیگ قهرمانان اروپا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

بارسا ساعتی پیش موفق شد در شب هنرنمایی لیونل مسی، با سه گل چلسی را در نیوکمپ بدرقه کند و به جمع هشت تیم پایانی راه پیدا کند. به گزارش موندو دپورتیوو، والورده پس از بازی به خبرنگاران گفت:

بازی قسمت‌های متفاوت و زیادی داشت. بازی بسیار پیچیده‌ای بود. چلسی بازیکنان قدرتمند زیادی دارد و متوقف کردن شان دشوار است. این بازی یکی از پیچیده‌ترین بازی‌های فصل ما بود. در بازی رفت ما مالک توپ و میدان بودیم. این بار هم همین طور و البته خوب بازی کردیم اما چلسی خطرات زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد. با این حال، توانستیم دوام بیاوریم و از آن سو، گلزنی کنیم. تا پایان، رنج کشیدیم. حداقل برای من که این طور بود. چلسی تیم بزرگی است و می‌دانستیم که شب سختی خواهیم داشت و این را دیدید.
دمبله نقشش را به طور کامل در بازی ایفا کرد. ایده این بود که در عرض کار کند و مشارکت بالایی در دفاع داشته باشد. عثمان امشب خیلی خوب بازی کرد. او در سمت راست بازی می‌کرد که چلسی فشار زیادی از آن روی ما وارد کرده بود و سرجی هم یک اخطار داشت. عثمان یک موقعیت گل واضح را از حریف گرفت.
داشتن مسی در تیم یک نعمت است. او آنقدر تعیین کننده است که از هر توپی می‌تواند خطر بسازد. حمله ما را او پی ریزی می‌کند و مسی هر حرکتی را بهتر می‌کند.
واکنش هواداران به بازی گومز بسیار مثبت بود. بحث بر سر این است که بازیکن، گام‌هایش را رو به جلو بردارد. گومز بازیکن بسیار تنومندی است و کمک زیادی به ما می‌کند.