پیانیچ: بوفون مهم ترین بازیکن یوونتوس است؛ امیدوارم یوونتوس و رم هر دو به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسند

هافبک بوسنیایی یوونتوس به تیم سابقش بابت صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان تبریک گفت.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
هافبک یوونتوس-بوسنی-سری آ ایتالیا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یوونتوس موفق شد با پیروزی مقابل آتالانتا، با 4 امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول قرار بگیرد. بیانکونری در لیگ قهرمانان به مرحله یک چهارم نهایی رسیده و در کوپا ایتالیا نیز در کنار میلان فینالیست است. میرالم پیانیچ به مدیاست گفت:

ما کاری را انجام دادیم، که باید انجام می دادیم: پیروزی و بیشتر کردن اختلاف امتیاز با ناپولی. آسان نیست که هر سه روز یک بار خوب و موثر باشید، مخصوصا وقتی که مقابل یک تیم تاکتیکی و آماده مثل آتالانتا بازی می کنید اما ما در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا ایتالیا هستیم. همچنین با چهار امتیاز اختلاف، صدرنشین ایتالیا هستیم. چه چیز بیشتری می توانیم بخواهیم؟
با این وجود، تکلیف قهرمانی در پایان فصل مشخص می شود بنابراین باید همینطور ادامه دهیم و پای خود را از روی گاز بر نداریم. در سری آ معمولا بهترین خط دفاع قهرمان می شود اما ما همچنین گل های فراوانی هم به ثمر رسانده ایم. اگر بگوییم که باید کمی تماشاگر پسندتر بازی کنیم، عادلانه است اما تنها چیزی که حساب می شود، پیروزی است. زمانی که کلین شیت می کنیم، حاصل تلاش تمام بازیکنان تیم، از جمله مهاجمان است.
ما در تیممان جورجو کیه لینی را داریم که نه تنها بازیکن مهمی در رختکن به حساب می آید و الگوی بازیکنان است، بلکه یکی از بهترین مدافعان جهان است. من در حال یادگیری چیزهای زیادی از او هستم. جیجی بوفون یکی دیگر از باتجربه های تیم است اما هنوز در مورد بازنشستگی اش در پایان فصل تصمیم نگرفته است. امیدوارم او با ما بماند زیرا جیجی مهم ترین بازیکن یوونتوس است. به تصمیم خودش و باشگاه بستگی دارد.

یوونتوس و رم هر دو در یک چهارم نهایی هستند و جمعه قرار است قرعه کشی برگزار شود. پیانیچ در مورد تیم سابق و فعلی اش گفت:

امیدوارم یوونتوس و رم هر دو به نیمه نهایی برسند. به رم بابت صعودش تبریک می گویم. برای آنها خیلی خوشحالم.