حضور مدیران شهری و استانی در تمرین پدیده

با همکاری سه شرکت صنعتی، مقداری از مطالبات بازیکنان پدیده پرداخت خواهد شد تا بازیکنان این تیم با انگیزه بالاتری در سه دیدار آینده حاضر شوند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پس از این که مجموعه پدیده مادر بر عدم علاقه خود نسبت با ادامه حضور در ورزش تاکید کرد، بخشی از مدیران استان خراسان رضوی و شهر مشهد حمایت خود از باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده را آغاز کردند.

عصر چهارشنبه در آخرین تمرین پدیده ای ها در مشهد پیش از مصاف حساس مقابل نفت تهران، در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، رییس شورای شهر مشهد، معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بوستانی، رییس کارخانجات تبرک و رییس تربیت بدنی شهرداری مشهد حضور یافتند و حمایت خود از تیم مشهدی را اعلام کردند.

در تمرین امروز پدیده به بازیکنان اعلام شد که بخشی از مطالباتشان از طریق شرکت های فولاد اپال پارسیان، سیمان جوین و کارخانه تبرک جور شده و از فردا واریز بخشی از مطالبات پدیده ای ها آغاز می شود. همچنین بر اساس گفته های رییس هیات مدیره باشگاه پدیده و معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان روز یکشنبه پرداخت خواهد شد.

پس از پایان تمرین پدیده، حسین شکوهی، رییس هیات مدیره باشگاه پدیده عدم علاقه مجموعه پدیده مادر به ادامه تیمداری در لیگ برتر و رشته فوتبال را تایید کرد و گفت: مدیران مجموعه پدیده مادر معتقد هستند که نباید در فوتبال هزینه کنند و در همین رابطه اعلام کرده اند آماده انتقال و واگذاری امتیاز تیم پدیده هستند.

خبری که البته با توجه به عدم تزریق پول توسط مجموعه پدیده به باشگاه محتمل و قابل حدس بود. در شرایطی که این اتفاق می توانست در شرایط عادی باشگاه پدیده را با بحرانی جدی روبه رو کند، اما نکته امیدوارکننده برای پدیده ای ها آغاز حمایت صنایع استان از تیم پدیده بود.

در تمرین پدیده به بازیکنان اعلام شد که بخشی از مطالباتشان از طریق سه شرکت صنعتی فراهم شده و از فردا واریز بخشی از مطالبات پدیده ای ها آغاز می شود. همچنین بر اساس گفته های رییس هیات مدیره باشگاه پدیده و معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان روز یکشنبه پرداخت خواهد شد.

رسولیان با تاکید بر این که استانداری اهتمام ویژه ای بر حضور صنایع در راستای حمایت از باشگاه لیگ برتری پدیده دارد، در تمرین عصر امروز پدیده ای ها اظهار کرد: امروز قرار بود استاندار خراسان رضوی شخصا در تمرین پدیده حاضر شود، اما به واسطه حضور وزیر نیرو من از جانب ایشان مامور شدم تا پیام حمایت ایشان را به باشگاه پدیده منتقل کنم. تاکنون سه شرکت تبرک، فولاد اپال پارسیان و سیمان جوین حمایت هایی از باشگاه پدیده با پرداخت پول داشته اند و انشاءالله این حمایت ها مستمر خواهدبود.

پدیده ای ها امروز پاداش مختصری دریافت کردند تا پیش از بازی با نفت شارژ مالی شوند. همچنین آنها امروز یک میلیون تومان دریافت کردند و قرار است تا فردا ۳۰ میلیون دیگر دریافت کنند.