پیش بازی فولاد خوزستان-ذوب آهن؛ نبرد ژنرال و پورموسوی، دوئل جاه طلبی و امید

برای پورموسوی، بازی با ذوب آهن آخرین فرصت برای حضور در کورس سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
لیگ برتر - جام خلیج فارس - ذوب آهن - فولاد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، تیم فولاد خوزستان باید در مقابل ذوب آهن اصفهان صف آرایی کند که این دیدار از لحاظ کسب سهمیه آسیایی برای هر دو تیم فوق العاده مهم خواهد بود.

مشخصات بازی

هفته بیست و هشتم لیگ برترفولاد خوزستان-ذوب آهن اصفهانپنجشنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۶ ساعت ۱۷:۰۰داوران: سیدمهدی سیدعلی – آرمان اسعدی – اسد حاج محمدی – حسین زمانی – ناظر: خداداد افشاریان

پیش بازی

دیدار فولاد خوزستان با ذوب آهن اصفهان از آن جهت حائز اهمیت است که هر دو تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کنند.

تساوی استقلال با پارس جنوبی، بهترین فرصت برای ذوب آهنِ قلعه نویی خواهد بود تا با قدرت زیادتری به رده دوم جدول رده بندی برسد و در دو هفته مانده به پایان خودش شرایط را برای آسیایی شدنش رقم بزند. ذوب آهن اکنون با یک بازی کمتر و ۴۸ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در رده سوم قرار گرفته است. شاگردان قلعه نویی بهترین عملکرد لیگ را در نیم فصل دوم به خود اختصاص داده اند. مرتضی تبریزی نیز می کوشد تا با گلزنی در این دیدار خود را به علی علیپور در صدر جدول گلزنان نزدیک تر کند.

در سوی دیگر این آخرین شانس شاگردان سیروس پورموسوی خواهد بود تا با پیروزی در این دیدار بار دیگر به کورس کسب سهمیه بازگردند وگرنه مساوی هم به هیچ عنوان نمی تواند نتیجه قابل قبولی برای رقابت سهمیه آسیایی باشد. فولاد خوزستان در این فصل پرنوسان نشان داده به گونه ای که در ۳ بازی قبلی این تیم ۱ باخت، ۱ برد و ۱ مساوی دیده می شود. اما اگر در این دیدار برنده شوند در دو دیدار آینده مقابل سپیدرود و تراکتورسازی به میدان خواهند رفت که شانس پیروزی در آن ها را خواهند داشت.