افت محسوس علیپور؛ خاموشیِ بهاری

علی علیپور بعد از بازی با سایپا که با ضربه پنالتی برای پرسپولیس گل زده بود در ۳ بازی اخیر سرخپوشان نه تنها نتوانسته گلی به ثمر برساند که تاثیرگذاری چندانی هم در بازی قرمزها نداشته است.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
وبسایت نود: بعد از اولین بازی پرسپولیس در سال ۹۷ برابر سایپا دیگر علیپور را در قامت بازیکن تاثیرگذار سرخپوشان ندیده‎ ایم. در روز شکست برابر سایپا، علیپور یک گل زد، یک بار شوت اش به تیر دروازه خورد و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه نارنجی پوشان رفت اما درخشش فلاح زاده مانع گلزنی اش شد. علیپور در آن بازی به تنهایی ۸ شوت زد و یک پاس کلیدی به نام خود ثبت کرد. هرچند در نهایت آورده ای برای پرسپولیس نداشت.
در ادامه فروردین ماه اما علیپور برابر نسف قارشی، پدیده و پارس جم نتوانست نمایش قابل قبولی در قواره ستاره هفته های قبل سرخپوشان ارائه دهد. هرچه به سمت روزهای پایانی فروردین نزدیک شدیم هم افت علیپور محسوس تر شد. آقای گل لیگ برتر در بازی با نسف قارشی ۳ شوت زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت. یک پاس کلیدی هم سهم علیپور در طراحی حملات سرخ ها بود. براساس آمار متریکا علیپور در بازی با پدیده هم ۳ شوت زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت اما باز هم خبری از گلزنی نبود. او در ساخت و طراحی حملات هم نقشی نداشت. انتظار می رفت علیپور در بازی امروز بی فشار و استرس بهتر در باکس دفاعی پارس جنوبی کار کند اما باز هم به جز دو شوت که برای فروزان و دروازه اش هم خطرناک نبود چیزی از علیپور دیده نشد. مهاجمی که برای هر گل اش در نیمه های اول و دوم پیامی جداگانه زیر پیراهن اش داشت، حالا اما شوت هایش راهی به دروازه حریفان ندارد. باید منتظر بازی با السد بود شاید که حساسیت بالای آن دیدار علیپور را روی ریل گلزنی بازگرداند.