تارتار: یک لحظه غفلت کردیم و گل خوردیم

"توپ ۹۰"، مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی با حضور در نشست خبری درباره دیدار با پرسپولیس گفت: بازی جذابی بود، به خصوص در نیمه دوم و زمانی که ما در دقایق ابتدایی به گل رسیدیم. پرسپولیس بی مهابا حمله می کرد و ضدحمله های خوبی دست ما رسید.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
تارتار: یک لحظه غفلت کردیم و گل خوردیم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
او ادامه داد: پرسپولیس امروز با انگیزه و تمام وجود بازی کرد. انگار نه انگار قهرمان شده اند. آنها پنج روز دیگر بازی دارند اما با تفکرات برانکو با تمام قوا بازی کردند. مساوی عادلانه بود.
سرمربی پارس جنوبی گفت: کم تجربگی تیم ما در لیگ برتر باعث شد پس از بازی رفت با پرسپولیس افت کنیم. خیلی از ماها سال اول حضورمان در لیگ برتر است. امروز نشان دادیم که بی دلیل نیست از ابتدا در نیمه بالای جدول قرار داریم.
تارتار افزود: از اعضای هیات مدیره تشکر می کنیم. ما با پارس جنوبی روند خوبی را طی کردیم. مسئولان استان به فکر این تیم باشند تا از لحاظ مالی خیالمان راحت باشد. من از مردم به جز خوبی چیزی ندیدم. دست مسئولان ما برای هزینه کردن بسته است و این قانون تصویب شده برای شهرستان های لب مرزی و زرخیز اذیت کننده است. اگر مشکلات برطرف شود، در این تیم می مانم.
او در پایان درباره دریافت گل تساوی گفت: ما امروز فضاها را بستیم و عملکرد خوبی داشتیم اما یک لحظه غفلت باعث شد گل تساوی را دریافت کنیم.