رئال ۱ (۴)-(۳) ۳ یوونتوس؛ بانوی پیر ایستاده مُرد

رئال موفق شد به گل ثانیه های پایانی از روی نقطه پنالتی، به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
رئال مادرید 1 (4)-(3) 3 یوونتوس؛ بانوی پیر ایستاده مُرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت ۲۳:۱۵، رئال میزبان یوونتوس خواهد بود.

مشخصات بازی

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ: ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

ساعت: ۲۳:۱۵

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

گلزنان: مانژوکیچ (۲ و ۳۷)، ماتویدی (۶۱)

رونالدو (۹۰)

آمار و ترکیب ابتدایی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات زیادتر بازی را اینجا ببینید.

رئال 1 (4)-(3) 3 یوونتوس؛ بانوی پیر ایستاده مُرد

گزارش بازی

یوونتوس  بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان دقیقه دوم به گل رسید.  داگلاس کاستا با یک حرکت زیبا، در سمت راست خدیرا را صاحب توپ کرد. خدیرا توپ را روی دروازه ارسال کرد و مانژوکیچ با ضربه سر دروازه را باز کرد. حملات یوونتوس باز هم ادامه داشت. در دقیقه ۷ کاستا یک حرکت عالی دیگر از سمت راست آغاز کرد، ارسال او را ناواس برگرداند و در ریباند هیگواین در مقابل دروازه موفق به گلزنی نشد. در دقیقه ۱۰، رئال می توانست کار را به تساوی بکشاند. همکاری زیبا رونالدو و مودریچ باعث شد بیل تقریبا در موقعیتی تک به تک قرار بگیرد اما بوفون توپ او را برگشت داد. بازی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بسیار جذاب دنبال می شد. در دقیقه ۱۵ ایسکو موفق شد به گل برسد اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید. دو دقیقه بعد، روی یک ضربه کرنر، باز هم مانژوکیچ صاحب موقعیت شد اما ضربه او در اختیار ناواس قرار گرفت. بازی کم کم افت کرد و دو تیم کمی عقب کشیدند. رئال از این افت بازی استفاده کرد و توپ و میدان را برای دقایقی در اختیار گرفت و حملاتی را روی دروازه میهمان ترتیب داد. در دقیقه ۳۵، در یک ضد حمله رونالدو در محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت شد اما شوت پای راست او توسط بوفون مهار شد. در دقیقه ۳۷، یوونتوس به گل دوم رسید. ارسال لیخشتاینر از سمت راست با ضربه سر محکم مانژوکیچ به گوشه دروازه رئال رفت تا بازی به اوج حساسیت برسد. در وقت های اضافه، ارسال رئال روی یک ضربه آزاد، با ضربه سر واران به تیر افقی دروازه یوونتوس برخورد کرد تا بیانکونری با خوش شانسی به رختکن برود. نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

تکمیل می شود...

رئال 1 (4)-(3) 3 یوونتوس؛ بانوی پیر ایستاده مُرد

شرح گل ها

دقیقه ۲، مانژوکیچ برای یوونتوس:  داگلاس کاستا با یک حرکت زیبا، در سمت راست خدیرا را صاحب توپ کرد. خدیرا توپ را روی دروازه ارسال کرد و مانژوکیچ با ضربه سر دروازه را باز کرد.

دقیقه ۳۷، مانژوکیچ برای یوونتوس: لیشختاینر از سمت راست توپ را روی دروازه ارسال کرد و مانژوکیچ روی سر کارواخال، روی تیر دوم با ضربه سر دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۶۱، ماتویدی برای یوونتوس: ارسال داگلاس کاستا با دفع ناقص کیلور ناواس در اختیار ماتویدی قرار گرفت و او دروازه را باز کرد.

دقیقه ۹۰، رونالدو برای رئال: با برخورد بن عطیه با وازکز، داور نقطه پنالتی را نشان داد و رونالدو از روی نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه کرد.

ویدیوی خلاصه بازی

تکمیل می شود...