گزارش زنده؛ پرسپولیس ۰ پارس جنوبی ۰

"توپ ۹۰"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ علیرغم دستیابی به عنوان قهرمانی نمی خواستند پیش روی طرفداران خودی با شکست زمین را ترک کنند، اما گل ابراهیم صالحی کار آنها را برای دستیابی به نتیجه در این بازی سخت کرد. سرخپوشان که خود را مالک زمین و فرصت های مناسب در این بازی می دیدند، با حملات پردامنه خود در نهایت توانستند با ضربه کامیابی نیا و کسب یک امتیاز این بازی از زمین خارج شوند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
گزارش زنده؛ پرسپولیس 0 پارس جنوبی 0
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
با گزارش لحظه به لحظه این دیدار و حواشی آن، عکاس و خبرنگار توپ ۹۰ را از استادیوم آزادی همراهی کنید.
استادیوم: آزادی                                 تماشاگر: حدود ۱۵هزار نفرداور: سعید رحیمی مقدم                  کمک داوران: سعید قاسمی و یعقوب حجتی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
سرمربی: مهدی تارتار
کارت زرد:
بازیکن برتر:
فرشاد محمدی مهر، مدافع پارس جنوبی در کنار دیگر مدافعان تیمش یک روز سخت را برابر حریف تشنه گلزنی پشت سر گذاشت اما بارها مانع از شکل گیری حملات حریف روی دروازه فروزان شد و اوج آن را می توان به گرفتن موقعیت از جلوی سر بشار رسن عنوان کردمدافع چپ پارس جنوبی که با حضور وحید امیری و شایان مصلح روز سختی را پشت سر گذاشت در نهایت مانع از شکل گیری حملات حریف از این منطقه شد و یک روز خوب در آزادی را به پایان رساند. در کنار او محمد نوری نیز تا زمانی که در زمین حضور داشت با هدایت مناسب بازیکنانش و در نهایت پاس گل سرنوشت سازش یکی از بازیکنان خوب پارس جنوبی در این میدان لقب گرفت.
اتفاق ویژه
برانکو اینبار هم مقابل هجمه ی سکوها ایستادگی کرد و برخلاف تصمیم غیرقابل اجرای آنها، محسن مسلمان را به زمین نفرستاد. اوج مخالفت او با تصمیم هواداران زمانی بود که در آخرین تعویض خود احسان علوان زاده را روانه میدان کرد، بازیکنی که در زمان عقب ماندگی یک گله سرخپوشان نتوانست نقش خوبی از خود به اجرا بگذارد و در جو و استرس بازی محو شده بود. برانکو در این جدال دو تعویض دیگر خود را نیز به خروج بازیکنان مصدومش اختصاص داد.

گزارش زنده؛ پرسپولیس 0 پارس جنوبی 0