بی توجهی برانکو به تشویق مسلمان و ناراحتی بشار رسن

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تشویق هافبک تیمش از سوی هوادارانش توجهی نکرد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
بی‌توجهی برانکو به تشویق مسلمان و ناراحتی بشار رسن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نیمه دوم دیدار تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی جم که از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی آغاز شده است، با تعداد تماشاگران زیادتر و هیجان بالاتری دنبال شد.  در این نیمه نه تنها شاهد گل بودیم بلکه هواداران حاضر در ورزشگاه نیز یک لحظه هم آرام و قرار نداشتند و بی صبرانه منتظر به گل رسیدن تیم پرسپولیس هستند.

* در پایان نیمه اول محسن ربیع خواه لنگ لنگان و در حالی که یخ روی پای خود گذاشته بود با کمک پزشک تیم راهی رختکن شد. به نظر می آید مصدومیت او جدی باشد.

* محسن مسلمان در بین دو نیمه وقتی قصد داشت راهی رختکن شود به شدت از سوی تماشاگران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت. این تشویق ها در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد اما برانکو ترجیح داد در این بازی تشریفاتی تیمش هم به مسلمان بازی ندهد تا به نوعی به خواسته تماشاگران توجه نکرده باشد.

* فرشاد احمدزاده وقتی تابلوی تعویض را دید، از کنار دروازه پارس جنوبی از زمین بیرون رفت و بسیار ناراحت بود البته به نظر می آمد دلخوری او از مصدومیتش باشد چرا که او هم لنگ لنگان به سمت نیمکت تیمش رفت. احمدزاده در بین راه برای لحظاتی نیز با مسلمان مشغول صحبت شد.

* تماشاگران پرسپولیس که تا قبل از گل پارس جنوبی مدام سرود قهرمانی سر می دادند بعد از باز شدن دروازه تیم شان بارها خواستار گلزنی پرسپولیس شدند.

* تماشاگران پارس جنوبی به شدت مهدی تارتار را مورد تشویق قرار دادند.

* بشار رسن از تعویضش چندان راضی به نظر نمی رسید و با ناراحتی روی نیمکت پرسپولیس نشست.