قوچان نژاد: رقابت در تیم ملی باعث بالارفتن کیفیت می شود

فضای اردو مثبت است

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است رقابتی که در اردوها برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی بین بازیکنان این تیم وجود دارد، باعث بالارفتن کیفیت آنها می شود.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

رضا قوچان نژاد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار دوستانه با ازبکستان، در مورد آمادگی تیم ملی گفت: انگیزه زیادی داریم. همه ما از اینکه در تیم ملی هستیم، خوشحالیم و رفاقت بسیار بالایی در تیم ملی وجود دارد. هدف همه ما موفقیت ایران در جام جهانی است. رقابتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد که برای کیفیت تیم بسیار خوب است. هرچه رقابت بازیکنان برای حضور در تیم ملی زیادتر می شود کیفیت تیم هم افزایش یافته و سطح بازی ها بالا می رود و این برای تیم ملی بسیار مثبت است. همه بازیکنان انگیزه دارند تا به جایگاه شان در تیم ملی دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: مهمترین چیز در تیم ملی این نیست که چه کسی بازی کند و مهم موفقیت تیم ملی است. اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی در تیم ملی بازی نکند با کیروش و کادر فنی است. به هرحال مهم این است که تیم ملی بتواند در جام جهانی نتیجه بگیرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اشاره به همگروهی ایران با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی عنوان کرد: درست است که گروه بسیار سختی داریم، اما در فوتبال همه کار شدنی است. سعی می کنیم فقط روی خودمان تمرکز کنیم. می دانیم که سه بازی دوستانه خوب قبل از جام جهانی داریم که فرصت بسیار خوبی است تا بتوانیم آماده شویم. فضای اردو هم بسیار مثبت است و بچه ها یک به یک اضافه می شوند.