تیم ملی دوشنبه به ترکیه می رود

۳ لژیونر در استانبول اضافه می شوند

باشگاه  ، دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان درحالی قرار است، شنبه هفته آینده از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار شود که تمامی بازیکنان تیم ملی در تهران حضور دارند و قرار است، کاوه رضایی، رامین رضاییان و سامان قدوس هم در استانبول به اردوی شاگردان کیروش اضافه شوند.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
تیم ملی دوشنبه به ترکیه می رود/ ۳ لژیونر در استانبول اضافه می شوند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم ملی ایران که خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کند، حدود ۱۶ روزی است، تمرینات را آغاز کرده و پس از برگزاری دیدار دوستانه با ازبکستان و شرکت در مراسم بدرقه ( یکشنبه ۳۰ اردیبهشت )، دوشنبه راهی ترکیه می شود تا پس از بازی با تیم ملی این کشور و یونان راهی روسیه و آماده شرکت در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال شود.

البته ازبکستان، حریف جدی برای تیم کیروش محسوب نمی شود و این تیم در آخرین رنکینگ فیفا که دیروز اعلام شد در جایگاه ۸۸ جهان و یازدهم آسیا قرار دارد و در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز با کسب ۱۳ امتیاز در رتبه چهارم گروه اول قاره آسیا قرار گرفت و از صعود به مرحله پلی آف بازماند.

این تیم تنها از ۵ بازیکن سابقه بازی ملی سود می برد و زیادتر تیم اعزامی به ایران جوان هستند.

اما ترکیه و یونان ۲ تیم اروپایی مطرح محسوب می شوند و کیروش تصمیم دارد تا با بازی مقابل آنها، آماده دیدار با اسپانیا و پرتغال شوند.

دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان، شنبه هفته آینده ( ۲۹ اردیبهشت ) از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و دیدار ایران و ترکیه، ۷ خرداد در استانبول و تقابل شاگردان کیروش و یونان هم دوازدهم خرداد برگزار خواهد شد.





همرسانی نوشتار: