نیاز دوباره به سوپرمن؛ آقای گل ها روبروی پرسپولیس

سوپرمن پرسپولیس پس از قرار گرفتن مقابل مهاجمان اسپانیا و پرتغال، باید روبروی آقای گل های لیگ قهرمانان قرار بگیرد.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
وبسایت نود: جلال حسینی با گل دقایق پایانی به الجزیره، فصل را برای خودش و پرسپولیس با شیرینی به اپاین رساند اما به نظر می رسد در فصل آینده، روزهای سخت تری انتظار او را می کشد. قهرمان خط دفاع پرسپولیس، ابتدا با پیراهن تیم ملی باید روبروی بهترین مهاجمان دنیا قرار بگیرد و فصل بعد، با آقای گل های لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. بازی هایی که نقش او برای سرخپوشان، پررنگ تر از همیشه خواهد بود.
در جدول بهترین گلزنان این فصل لیگ قهرمانان، یوسف العربی ستاره الدحیل و بغداد بونجاح، گلزن السد با ۹ گل به طور مشترک صدرنشین هستند. مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال هم با ۷ گل پشت سر آن ها قرار گرفته است. این یعنی پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی با هر کدام از این تیم ها بازی کند، باید روبروی یکی از ۳ گلزن برتر لیگ قهرمانان قرار بگیرد و جلال حسینی وظیفه مهار گلزن اول حریف را خواهد داشت.
ستاره اول سه تیم از چهار تیم غرب آسیا، مهاجمان آن ها هستند. هر کدام از آن ها زیادتر از ۷ گل زده اند و تیم شان به این مرحله رساندند. پرسپولیس تنها تیمی است که ستاره اول آن در قلب خط دفاع قرار دارد. بازیکنی با لقب جدید سوپرمن، که باید پرسپولیس را در این مرحله از دست بهترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیا نجات دهد تا رویای فینالیست شدن شان زنده بماند.