حمایت یک استقلالی از آقای گل و ۳ خط خورده

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم کارلوس کیروش در تصمیم خودش برای خط زدن سیدجلال حسینی، وریا غفوری و سیدحسین حسینی تجدیدنظر کند.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
حمایت یک استقلالی از آقای گل و 3 خط خورده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 خبرورزشی، در مورد اعلام لیست تیم ملی و قرار گرفتن نام چهار بازیکن در فهرست استندبای گفت: من از این تصمیم کیروش شوکه شدم و نمی دانم چه باید بگویم. حداقل در مورد سیدجلال، غفوری و حسینی باید بگویم که آنها فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در رده باشگاهی داشتند و سیدجلال و غفوری در بازی های ملی هم نمایش خوبی داشتند. به هرحال این نظر سرمربی است، ولی من نمی توانم این تصمیم را به راحتی باور کنم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی مهاجمان خوبی دارد و شاید به همین دلیل کاوه رضایی در لیست نهایی قرار نگرفت، ولی اعتقاد من این است که نام علی علیپور حداقل باید در لیست ۳۵ نفره قرار می گرفت، چون او آقای گل ایران شد و خیلی هم زحمت کشید. کیروش به عنوان سرمربی فعلاً این فرصت را دارد تا این بازیکنان را دعوت کند و امیدوارم این افتاق رخ دهد و او در تصمیم خودش تجدیدنظر کند. به نظر من سیدجلال، غفوری و حسینی لایق بازی در جام جهانی هستند.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا خط خوردن حسین حسینی به خاطر نیمکت نشینی در استقلال نبود، تصریح کرد: من این طور فکر نمی کنم. اگر حسینی بعد از نیمکت نشینی اُفت می کرد شاید این موضوع جای توجیه داشت که خط بخورد، ولی او اُفت نکرد. واقعاً هضم این اتفاق برای بازیکنانی که خط خورده اند، بسیار سخت است.

برومند در پاسخ به این پرسش که نظرش در خصوص امیر عابدزاده چیست، خاطرنشان کرد: عابدزاده گلر بااستعدادی است، ولی باید یکسری چیزها را رعایت کند. او می تواند آینده خوبی داشته باشد.