پنجعلی: به راحتی مراکش را شکست می دهیم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: بازی با مراکش یکی از حساس ترین بازی های تیم ملی در جام جهانی خواهد بود.

  1. ۱ سال قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
میزان: محمد پنجعلی در خصوص بازی اول تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مقابل تیم ملی مراکش اظهار داشت: بازی اول در جام جهانی همیشه حساس است و بازی با مراکش می تواند حساس ترین بازی تیم ملی ایران باشد و من معتقدم با پتانسیلی که در تیم ملی و بازیکنان وجود دارد شاگردان کیروش می توانند سه امتیاز این بازی را به راحتی کسب کنند و این امر دور از دسترس نخواهد بود و اگر این سه امتیاز را کسب کنیم، حتی با یک مساوی از دو بازی آینده مان می توانیم به مرحله بعد مسابقات صعود کنیم.
وی در خصوص تقابل های قبلی تیم ملی ایران در جام های جهانی قبلی مقابل تیم های آفریقایی عنوان کرد: شرایط بازی با مراکش خیلی فرق می کند. ما الان تیمی را در اختیار داریم که زیادترین لژیونر را دارد و از نظر کادرفنی و تاکتیک و تکنیک بسیار خوب عمل می کنیم. من بازی های تدارکاتی مراکش را دیدم آنها تیم خوبی نسبت به دو تیم دیگر هستند، ولی اگر ما مقابل آنها بسته بازی کنیم و از تک موقعیت هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم خیلی راحت می توانیم سه امتیاز را مقابل این تیم کسب کنیم.
پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا کیروش ممکن است سورپرایزی در ترکیب تیم ملی داشته باشد اظهار داشت: فکر می کنم تغییری درون دروازه تیم ملی به وجود نیاید و طبیعتا کیروش، بیرانوند را درون دروازه قرار خواهد داد و درون دروازه هیچ تغییری را شاهد نخواهیم بود، اما ممکن است در پست های دیگر تغییراتی را داشته باشیم.
پنجعلی در پایان درباره اخراج سرمربی تیم ملی اسپانیا و اینکه آیا ممکن است اخراج این مربی برای تیم ملی ایران موثر واقع شود، گفت: اصلا چنین چیزی نیست و خیلی کم تاثیرگذار است. شاید اگر یک تیم آماتور بود صددرصد تاثیرگذار بود، اما مربی تیمی مثل اسپانیا وقتی اخراج می شود هیچ تاثیری بر روند حرکتی این تیم نخواهد داشت.