سرمربی تیم فوتسال مس سونگون: اول قهرمانی آسیا بعدا لیگ برتر

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ابراز امیدواری کرد که تیمش در لیگ قهرمانان آسیا به مقام قهرمانی برسد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تیم فوتسال مس سونگون,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتسال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم فوتسال مس سونگون در دو هفته ابتدایی لیگ برتر موفق شده  ۴ امتیاز کسب کند. این تیم نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است. حمید بی غم سرمربی این تیم در گفت و گو با در خصوص شرایط تیمش اظهار کرد: با توجه به اینکه لیگ قهرمانان آسیا را در پیش رو داریم تمرکزمان را برای موفقیت در این رقابت ها گذاشتیم. ما نمی توانیم ریسک کنیم و از تمامی بازیکنان اصلی مان استفاده کنیم چرا که در صورت مصدومیت آنها در لیگ قهرمانان دچار مشکل می شویم. به همین علت برابر ارژن با تیم امید و دو بازیکن اصلی مان بازی کردیم و بازی خوبی هم به نمایش گذاشتیم که در نهایت به کسب تساوی ختم شد.

او ادامه داد: در ۴ بازی اول لیگ به ناچار این شرایط را داریم. بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان تمام هدفمان قهرمانی در لیگ برتر است.

سرمربی مس سونگون در مورد لیگ قهرمانان هم گفت: سعی کردیم بهترین بازیکنان ایران را جمع کنیم و با استفاده از طیبی و حسن زاده تمام تلاشمان را برای موفقیت بکنیم. اگر اتفاق خاصی نیفتد بعد از ۳ سال یک تیم ایرانی قهرمان آسیا می شود.

بی غم در خصوص توپ های لیگ برتر هم تصریح کرد: در ابتدا یک حواله برای توپ های جدید دادند و ما با آنها تمرین کردیم. این توپ ها سبک و متفاوت تر از توپ های قدیمی هستند اما ما با آنها تمرین و به آنها عادت کردیم. در بازی با ارژن به این دلیل که ناظر بازی برای ما ارزش قائل شد و در خصوص توپ بازی با ما مشورت کرد ما قبول کردیم که با توپ های قدیمی بازی کنیم. باید هرچه سریع تر تکلیف این موضوع مشخص شود. اگر قرار است با توپ های قدیمی بازی کنیم به ما همان توپ ها را برای تمرین بدهند.