خداحافطی عادل فردوسی پور از صدا و سیما

در دو دهه گذشته همواره عادل فردوسی پور عضوی غیرقابل انکار از فوتبال ایران بوده است و پیوندی ناگسستنی ما بین او و فوتبال بوجود آمده است.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
خداحافطی عادل فردوسی پور از صدا و سیما
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این مجری محبوب در طول این سال ها همواره با مشکلاتی روبرو بوده است که به نقل از خود او باعث قوی تر شدن و مصمم تر شدن او شده است.

عادل با ویژه برنامه ای که برای جام جهانی بر روی آنتن برد بازهم دچار مشکلات و اختلافاتی با مدیران ارشد صدا و سیما شد که حتی تا حد قهر و جدایی او از این برنامه نیز پیش رفت که سرانجام با بازگشت خود این برنامه را به انتها رسانید. اما اکنون با اخباری که منتشر شده است مشخص گردیده که دیگر این گزارشگر و مجری را در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران نخواهیم دید.

خداحافطی عادل فردوسی پور از صدا و سیما

او بر اساس نامه ای خداحافظی خود را اعلام کرده است. در این نامه اینگونه آمده:

با سلام و عرض ادب خدمت همه ملت عزیز ایران به ویژه فوتبال دوستان عزیز که در همه این سالها به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند. این نامه دردناک ترین متنی است که در تمام زندگی خود به قلم برده ام چرا که در مورد معشوقه خود یعنی فوتبال است. در همه این سالها سعی من بر این بوده است که بتوانم لحظات زیباتری را در زندگی شما ایجاد کنم. تمامی این سالها در تمام برنامه ها تلاش کرده ام  که نام عادل زینت بخش برنامه هایم باشد.

اکنون احساس من بر این است که نیاز به مصالحه با ارزش ها و اصول هایم مرا در شرایط سختی قرار داده است و مرا مصمم به تصمیمی همچون نوشیدن زهری در جام بلورین کرده است. میخواهم از همه شما مردم قدرشناس ایران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در این مدت به بنده اجازه خدمت رسانی عطا نمودند تشکر کنم.

همچنین از تمامی عوامل برنامه ۲۰۱۸ و مردم عزیز ایران بخاطر فاجعه اسف بار عدم حضور کارلوس پویول فوتبالیست محبوب اسپانیا در برنامه عذرخواهی میکنم و امیدوارم کارلوس عذرخواهی مرا پذیرا باشد. و آخرین صحبت من تشکر از عوامل بسیار سختکوش  برنامه نود و ۱۲۰ است که مردم در همه حال نسبت به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند.

دست همه مردم ایران را میبوسم.

با سپاس عادل فردوسی پور

۲۴ تیرماه ۱۳۹۷»

حال باید دید در روزها و سال هایی که بازار خداحافظی های سوری در فوتبال ما داغ است، عادل فردوسی پور نیز این رویه را در پیش گرفته است و یا ما فوتبالدوستان دیگر از داشتن این مجری و گزارشگر محبوب محروم خواهیم بود.