زمان برگزاری بازی پرسپولیس و پدیده تغییر نمی کند

باشگاه های متخلف حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در خصوص تغییر ساعت دیدار تیم های پدیده و پرسپولیس گفت: دیدار پدیده و پرسپولیس طبق اعلام قبلی در همان ساعت ۲۰:۴۵ پنجشنبه برگزار می شود، تغییر زمان بازی ظلم در حق هواداران است.

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۱:۴۷ (۲ سال قبل)
زمان برگزاری بازی پرسپولیس و پدیده تغییر نمی‌کند /  باشگاه‌های متخلف حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سعید فتاحی ضمن تاکید به برگزاری دیدار پدیده و پرسپولیس طبق اعلام قبلی سازمان لیگ گفت: درخواستی داشتیم مبنی بر برگزاری بازی در ساعت ۱۸ اما با توجه به اینکه چند بار اعلام کرده بودیم، به خاطر گرما، امکان برگزاری بازی در روز وجود ندارد، بنابراین، مجبور هستیم، بازی را بعد از اذان مغرب برگزار کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر ادامه داد: اگر بخواهیم دیدار پدیده و پرسپولیس را بعد از اذان برگزار کنیم، با توجه به اینکه بازی از شبکه سه پخش مستقیم دارد، باید صبر کنیم تا اذان تهران اقامه شود، اما اگر قرار باشد، بازی قبل از اذان و به عنوان مثال، ساعت ۱۸ انجام شود که نه با اذان مشهد و نه اذان تهران تداخل داشته باشد، مردم باید از ساعت ۱۳ به ورزشگاه بیان که درست نیست، مردم در این گرما اذیت شوند، پس طبق اعلام قبلی بازی در همان ساعت ۲۰: ۴۵ آغاز می شود.

وی تصریح کرد: از فصل گذشته بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شده است و مدیران باشگاه پدیده حتما شرایط فروش بلیت را اطلاع رسانی می کند که امیدوارم این مهم به خوبی انجام شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر بیان کرد: اگر مشکلات باشگاه هایی که از ثبت قرارداد با بازیکن جدید محروم هستند، حل نشود، باید با بازیکنان فصل گذشته خود در مسابقات حاضر شوند و فقط زمانی اجازه ثبت قرارداد و استفاده از بازیکن جدید را دارند که مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه خود را حل کنند.

فتاحی در خصوص دیدار سوپرجام گفت: به صورت کامل در خصوص این مسابقه صحبت کردم و همه چیز برای تصمیم گیری نهایی در اختیار کمیته انظباطی قرار گرفته است.