واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به توهین بی شرمانه شبکه سعودی + عکس

رئیس کانون هواداران پرسپولیس به خبر توهین بی شرمانه شبکه سعودی به بازیکنان پرسپولیس واکنش نشان داد.

  1. پنجشنبه ۱۱ مرداد ۹۷ ساعت ۰۳:۲۱ (۲ سال قبل)
عباس اسماعیل بیگی واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به توهین بی شرمانه شبکه سعودی + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 سرویس ورزشی جام نیـوز، همانطور که در خبرهای قبل (اینجا) خواندید شبکه سعودی- وهابی با تمسخر عقاید شیعه به توهین علیه بازیکنان پرسپولیس علی الخصوص علی علیپور مهاجم ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت.

* در همین خصوص «عباس اسماعیل بیگی» رئیس کانون هواداران پرسپولیس طی گفتگویی اختصاصی با در مورد توهین بی شرمانه این شبکه سعودی مطالبی را  با خبرنگار ما در میان گذاشت که در ادامه از نظر شما می گذرد؛

- ارادت علی علیپور به آقا امام رضا ارتباطی به وهابیت ندارد ما با نام اهل بیت و مددشان انرژی می گیریم و باید محکم مقابل این مسائل (توهین به مقدساتمان) بایستیم و سرد نشویم و کار خود را پیش ببریم.  قصد وهابیت سو استفاده از قوانین فوتبال است آن ها با شعار فوتبال غیر سیاسی است می خواهند رای خود را به کرسی بنشانند ولی به عقیده من باید گفت هر کسی می تواند با اعتقاد خود در فوتبال هم حاضر شود همانطور که یک برزیلی رقص سامبا را وسط بازی فوتبال انجام می دهد و وقتی که یک مسیحی می آید سلیب روی سینه اش می کشد این حرکت های آن ها هم هیچ فرقی با یا امام رضای علی علیپور ندارد هر کسی بر مبنای اعتقاد خودش و فرهنگی که دارد می تواند در وسط فوتبال ابراز احساسات کند. ضمن اینکه در بازی های داخلی فیفا هیچ حساسیتی هم روی این مسائل ندارد.

واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به توهین بی شرمانه شبکه سعودی + عکس

عباس اسماعیل بیگی در مورد خباثت سعودی های وهابی یادآور شد: وهابی ها خیلی خبیث هستند ما حتی در بازی بین المللی هم نتوانستیم از اهل بیت دست بکشیم و حتی در بازی تیم ملی که در شب عاشورا برگزار شد پی جریمه شدن را به تنمان مالیدیم، آن روزها هم خیلی ها شیطنت کردند وهابیت خبیث هم شیطنت کرد.

وی در ادامه بیان کرد: باید بگویم که آن ها به دشمنی خودشان قطعا نه فقط در این مورد بلکه در موارد دیگر هم ادامه خواهند داد مخصوصا اینکه تیم های عربی صندلی های خوبی را در afc گرفتند و ما غیر آقای کفاشیان کسی را نداریم. این را هم باید بگویم که اگر این مسائل مشکل داشت باید مسئولین فیفا گیر می دادند نه یک مجری جیره خور رژیم سعودی که بخواهد این حرف را بزند.

عباس اسماعیل بیگی بیان کرد: بنده خودم قبل از بازی ها یا علی می گویم و از حضرت علی مدد میگیرم. این مثال همان هایی است که قبل از هر بازی یک حلقه ای می زنند و یک عبارتی را به کار می برند یکی اسم حضرت عیسی را می برد یکی اسم تیمش را و هر اسمی که به آن اعتقاد دارد و به این صورت از آن کلمه انرژی می گیرند و برای ما هم نام اهل بیت است که به ما انرژی می دهد.

واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به توهین بی شرمانه شبکه سعودی + عکس

وی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس در نیم فصل اول با توجه به محرومیت از نقل انتقالات به خبرنگار ورزشی گفت:  نیمکت ما و دست برانکو خالی است اما پرسپولیس یک باشگاه هوادار محور هست و باشگاهی که هوادار دارد با پشتوانه هوادار می تواند خلاء ها را پر کند به شرطی که هوادارش شرایط را درک کند. لیگ برتر دو نیمه است یک نیمه اش نیم فصل اول است و یک نیمه اش نیم فصل دوم، ما برای نیم فصل دوم مشکلی نداریم، هرچند نیم فصل اول هم مشکلی نداریم چون بازیکنانمان ضعیف نیستند بازیکنان با غیرت و متعصبی داریم منتهی دست ما خالی است هر تیمی هم برای موفقیت به ابرازی لازم دارد که این موضوع به طور کامل در اختیار ما نیست.

رئیس کانون هواداران پرسپولیس به گفت: ما هواداری می خواهیم که با بصیرت باشد و نیم فصل اول را تحت هر شرایطی حتی اگر در چند تا بازی نتیجه خوبی هم نگیرد چون بضاعتش همین است بیاید و حمایت کند. اگر این امر محقق شود من به شما قول می دهم که پرسپولیس امسال هم در نتیجه می گیرد چون جام را آخر فصل می دهند جام را نیم فصل اول نمی دهند

واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به توهین بی شرمانه شبکه سعودی + عکس

عباس اسماعیل بیگی در مورد آقای گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس و اینکه مشکلاتی همچون قانون بازنشستگی و دو شغله بودن که گریبانگیر ایشان است نیز گفت: بهتر است قانون ما را نجات بدهد و مشکلات را حل کند. ما همه باید به قانون احترام بگذاریم ولی به عقیده من قانونگزارش باید شرایط را هم بسنجد و نمایندگان مجلس و قانون گزاران هم برای تیم پرسپولیس چاره ای بیاندیشند چرا که بحث فوتبال با قوانین جاری کشور فرق دارد شما بکم باوئر در آلمان یک شخصیت با تجربه است و می بینید در چه جایگاهی در این کشور قرار دارد و تمامی مدیران و برنامه ریزان فیفا همه سال ها در این زمینه استخوان خرد کردند که چنین موفق هستند و موقعی می توانیم بگوییم یک مدیر جوان بیاید و مدیریت پرسپولیس در اختیار بگیرد که تمامی زیرساخت ها برایش فراهم باشد و باشگاه با هیچ مشکلی روبرو نباشد اما جایی مثل پرسپولیس که با وجود این همه مشکلات و بحران ها و نداشتن ورزشگاه و بودجه بهتر است از مدیریت کارکشته و باتجربه استفاده کند چون باید جوابگوی ۴۰ میلیون هوادار مردمی باشد که به این تیم عشق می ورزند.