نصیرزاده: انحلال شهرداری تبریز اشتباه بزرگی بود

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز به انحلال تیم های ورزشی شهرداری این شهر واکنش نشان داد.

  1. ۹ ماه،۳ هفته قبل
نصیرزاده: انحلال شهرداری تبریز اشتباه بزرگی بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هوشنگ نصیرزاده در این خصوص به "ورزش سه" گفت: »در جلسه ای که در تشکیلاتی تحت عنوان شورای حل اختلاف در تبریز تشکیل شده، در واقع فعالیت های ورزشی شهرداری تبریز متوقف شده است. تمامی افرادی که حتی یک ترم جامعه شناسی خوانده اند، می دانند که وظیفه دولت ها فقط ساخت جاده و بیمارستان و پل نیست. بلکه باید برای مطلوبیت روانی جامعه هم خرج کنند.»

وی ادامه داد: «الان سیگنال های تلویزیونی به طور رایگان در منازل افراد دریافت می شود و علت اصلی کمک دولت به ۱۴ تیم لیگ برتری بر مبنای این سیاست انجام می شود که برای جامعه جوان مطلوبیت روانی ایجاد کند. در تمام کشورهای اسکاندیناوی مدارس فوتبال زیر نظر شهرداری ها است و اساسا فدراسیون ها به کارهای پایه نمی پردازند.»

نصیرزاده در پایان افزود: »تفریحات جزو اموری است که کمتر به بخش خصوصی واگذار می شود. انحلال تیم های ورزشی شهرداری تبریز یک اشتباه استراتژیک از سوی تصمیم گیرندگان است و باید این تصمیم هرچه سریع تر اصلاح شود. حضور شهرداری ها در ورزش بخشی از مسئولیت های اجتماعی آنها در قبال مردم است. به طور قطع در جلساتی که این تصمیم گرفته شده، از کارشناسان زبده برای مشاوره استفاده نشده است.»