قدوس در راه «رن» فرانسه

مبلغ انتقال فاش شد

خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی سرانجام پس از ماه ها حرف و حدیث درباره انتقال سامان قدوس ستاره ایرانی اوسترشوند به یک تیم خارجی،رئیس تیم سوئدی با پیشنهاد رن فرانسه موافقت کرد و حالا همه چیز به نظر قدوس بستگی دارد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
  مبلغ انتقال فاش شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سایت نشریه فرانس فوتبال با انتشار خبر توافق این ۲ باشگاه سوئدی و فرانسوی مبلغ انتقال سامان قدوس به تیم رن را حدود ۳.۵ میلیون یورو اعلام کرد.دانیل کیندبرگ، رئیس باشگاه اوسترشوند شب گذشته (یکشنبه) پس از پایان بازی این تیم برابر کالمار از هفته هفدهم لیگ برتر سوئد که با گل قدوس و پاس گل او ۲-۰ به سود یاران قدوس به پایان رسید، از پذیرفتن پیشنهاد باشگاه رن و توافق با این تیم خبر داد. سامان نیز در مصاحبه با روزنامه آفتون بلادت از این انتقال ابراز خوشحالی کرد و گفت:این اتفاق کاملا جدید است. من به اسپانیا هم رفته بودم تا با باشگاه هوئسکا آشنا شوم اما الان پیشنهاد تیم رن فرانسه را پذیرفته ایم. رن تیم فوق العاده ای است و فرانسه لیگ بسیار خوبی دارد. این فرصت عالی برای من است و حالا همه چیز بستگی به من دارد.

ملی پوش ایرانی تیم اوسترشوند افزود: البته هنوز همه چیز آنطور که مردم فکر می کنند روشن نیست. اتفاقی که افتاده این است که کیندبرگ بلاخره یک پیشنهاد را قبول کرده است.من به فرانسه خواهم رفت تا با باشگاه رن آشنا شوم و بعد باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد."

نشریه فرانس فوتبال با اعلام این که مبلغ انتقال ۳.۵ میلیون یورو خواهد بود می افزاید، در صورت انتقال سامان قدوس از این باشگاه فرانسوی به تیم دیگری، ۲۰ درصد مبلغ این انتقال به باشگاه اوسترشوند خواهد رسید. در ادامه این خبر آمده است باشگاه امیان فرانسه نیز برای جذب سامان قدوس تلاش هایی کرده بود.

همرسانی نوشتار: