شیخ سلمان قهرمانی مس سونگون را تبریک گفت

خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) ،شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس ای اف سی ،  با انتشار پیامی قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون،نماینده جمهوری اسلامی ایران در رقابت های جام باشگاهای آسیا ۲۰۱۸ را که به دنبال پیروزی ۴-۲ این تیم برابر تیم «تای سون نام» ویتنام به دست آمد، به این تیم و فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت.

  1. ۴ ماه قبل
شیخ سلمان قهرمانی مس سونگون را تبریک گفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شیخ سلمان قهرمانی مس سونگون را تبریک گفت

در پیام شیخ سلمان آمده است؛ "محبوبیت فوتسال در آسیا به سرعت در حال افزایش است و طی ۱۲ روز گذشته ما شاهد رقابت هایی پویا، تنگاتنگ و پر هیجان بوده ایم.

از طرف خانواده فوتبال آسیا، من می خواهم به مس سونگون بخاطر نمایش استعداد بی نظیر و روحیه ی رقابتی خود که این تیم را نهایتا به عنوان قهرمانی رساند،تبریک بگویم.همچنین باید از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران که در پشت صحنه خستگی ناپذیر کار کرده تا این موفقیت را برای این باشگاه به ارمغان بیاورد، به طور ویژه تقدیر کنم.

این پیروزی سال ها کار سخت را در تمام سطوح نشان می دهد و من اطمینان دارم که این موفقیت الهام بخش تضمین تداوم پیشرفت فوتسال در سال های آینده در جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. »شیخ سلمان همچنین از کمیته برگزاری مسابقات در اندونزی در میزبانی یک رقابت به یاد ماندنی ستایش کرد.


مس به طلا تبدیل شد/مس سونگون قهرمان جام باشگاه های فوتسال آسیا شد


همرسانی نوشتار: