بایرن مونیخ منتظر MRI زانوی داوید آلابا

نگرانی در بایرن به خاطر مصدومیت آلابا

در بازی سوپرجام آلمان که دیشب در فرانکفورت برگزار شد، تکل بی مورد مدافع فرانکفورت، دنی دا کوستا باعث شد داوید آلابا، ستاره ی اتریشی بایرن در دقیقه ی ۷۹ بازی مجبور به ترک زمین شود.

  1. ۹ ماه،۲ هفته قبل
بایرن مونیخ منتظر MRI زانوی داوید آلابا /  نگرانی در بایرن به خاطر مصدومیت آلابا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن بعد از بازی شبکه ی ZDF با انتقاد از حرکت بازیکن آینتراخت گفت:" ما هنوز نمی دانیم مصدومیت او چقدر جدی است. ولی می دانیم که به زانویش ضربه خورده است. واقعاً امیدوارم اتفاق جدی ای نیفتاده باشد".

به نظر می رسد خود آلابا بسیار نگران مصدومیت احتمالی است. بنا بر گزارش ها آلابا در رختکن بایرن از این ماجرا بسیار ناراحت بوده تا جایی که سایر هم تیمی هایش به او دلداری داده و آرامش کرده اند. تاگس زایتونگ و اشپورت۱ گزارش دادند که صالح حمیدزیچ بعد از بازی دیشب اعلام کرده که آلابا همین امشب با دستگاه MRI بررسی می شود تا تکلیف هر چه سریعتر مشخص شود. با اینحال نتایج بررسی های بایرن در این مورد تا این لحظه هنوز اعلام عمومی نشده است.

بایرن مونیخ منتظر MRI زانوی داوید آلابا /  نگرانی در بایرن به خاطر مصدومیت آلابا

عکسی که ستاره ی بایرن فرانک ریبری بعد از بازی از رختکن تیم در اینستاگرام منتشر کرده نشان می دهد آلابا ستاره ی اتریشی بایرن هنوز باندپیچی بزرگی روی زانوی چپ خود دارد.

صالح حمیدزیچ بعد از بازی به انتقاد تند از تیم فرانکفورت پرداخت و گفت:" سبک بازی آینتراخت به هیچ وجه قابل قبول نبود". نیکو کوواچ که تا دقیقه ی ۷۹ هر سه تعویض خود را انجام داده بود با بیرون آمدن آلابا چاره ای نداشت جز اینکه دقایق پایانی بازی را ۱۰ نفره ادامه دهد. جالب آنکه بایرنی ها در همین دقایق با اینکه یک بازیکن کمتر از حریف داشتند، در دقیقه ی ۸۵ موفق شدند گل پنجم خود را نیز وارد دروازه ی آینتراخت کنند.

همرسانی نوشتار: