تکذیب شایعه سفر نصیرزاده به ترکیه و بی اطلاعی مسئولان تراکتورسازی

هوشنگ نصیرزاده به شایعه سفر به ترکیه برای عقد قرارداد با احسان حاج صفی واکنش نشان داد.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
هوشنگ نصیرزاده تکذیب شایعه سفر نصیرزاده به ترکیه و بی اطلاعی مسئولان تراکتورسازی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

باشگاه تراکتورسازی و سپاهان بر سر جذب احسان حاج صفی در حال رقابت بودند و در شرایطی که این رقابت بالا گرفته بود عکسی از حاج صفی منتشر شد که پیراهن تراکتورسازی را در دست گرفته بود و نشان از عقد قرارداد این بازیکن با تراکتورسازی در کشور ترکیه داشت.

باشگاه تراکتورسازی که همواره در انتشار اخبار خود دچار مشکل بوده و عملکرد ضعیفی در اعلام مواضع باشگاه داشته این بار هم مثل همیشه در گوشه ای بدون موضع عملکردی خنثی داشت.

در نهایت عکسی از حاج صفی که پیراهن تراکتورسازی را در دست داشت از سوی سایت ها و کانال هواداری که از خارج ایران اداره می شود، منتشر شد که نشان از عقد قرارداد این بازیکن با قرمزپوشان تبریزی در ترکیه داشت.

همچنین امروز اعلام شد که برای عقد قرارداد با احسان حاج صفی بازیکن المپیاکوس هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین سازی به ترکیه سفر کرده است.

در همین رابطه با هوشنگ نصیرزاده تماس گرفتیم که وی گفت: این یک شایعه مسخره است.اکنون در اتوبان مدرس به سمت شمال در حال رانندگی هستم و تا ساعاتی دیگر در فدراسیون فوتبال جلسه دارد.من قرارداد بازیکنان تراکتورسازی را نبستم و از این موضوع اطلاع ندارم.

این اتفاقات در حالی رقم خورده که هیچکدام از مسئولان باشگاه تراکتورسازی پاسخگو نیستند و خود زنوزی شخصا برای عقد قرارداد با حاج صفی اقدام کرده است.