لیگ ملت های اروپا؛ فرانسه در خانه هلند را ۲-۱ شکست داد

 فرانسه در شب دوم لیگ ملت های اروپا، هلند را مغلوب ساخت.

  1. ۵ ماه،۱ هفته قبل
لیگ-ملت-های-اروپا؛-فرانسه-در-خانه-هلند-را-2-1-شکست-داد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فرانسه در دومین شب از لیگ ملت های اروپا در گروه اول، موفق شد ۲-۱ در خانه خود هلند را شکست دهد تا فعلاً صدرنشین گروه نخست لیگ آ شود.

رقابت های لیگ ملت های اروپا، یکشنبه شب نیز با انجام چند دیدار دیگر پیگیری شد. در مهمترین مسابقه این شب، فرانسه در پاریس میزبان هلند بود. قهرمان جهان در نیمه اول تیم برتر بود و مزد بازی برتر خود را با گل دقیقه ۱۴ امباپه گرفت، او روی پاس ماتوئیدی دروازه خالی را باز کرد. این گل تا نیمه دوم پابرجا بود، که دقیقه ۶۷، بابل توانست با سانتر عالی تیته بازی را مساوی کند. اما این گل خیلی پابرجا نبود چرا که در دقیقه ۷۵ ژیرو روی سانتر مندی، با یک ضربه دیدنی گلزنی کرد و در نهایت مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود خروس ها پایان یافت تا فرانسه با ۴ امتیاز صدرنشین گروه اول، لیگ آ شود.

اما از لیگ ب، و از گروه اول، اکراین در خانه خود ۱-۰ از سد اسلواکی گذشت. در گروه چهارم از همین لیگ، دانمارک بعد از حواشی اخیر، با حضور بازیکنان اصلی خود توانست ۲-۰ ولز را شکست دهد. اریکسن هر دو گل دانمارک را زد.

از لیگ سی، از گروه سوم، دو بازی برگزار شد که بلغارستان ۱-۰ نروژ را مغلوب ساخت و قبرس نیز توانست ۲-۱ از سد اسلوونی بگذرد. در این گروه بلغارها ۶ امتیازی و صدرنشین هستند.

از لیگ دی، گروه اول، گرجستان ۱-۰ لتونی را از پیش رو برداشت، از گروه چهارم نیز، مقدونیه ۲-۰ ارمنستان را شکست داد و لیختن اشتاین با همین نتیجه از سد جبل الطارق گذشت.