منتظر رأی درباره انتقال شجاعیان هستیم

تعامل خوبی با تراکتور سازی داریم

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: تیموریان در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارد و او بعد از اینکه قرارداد خود را با ماشین سازی فسخ کرد می تواند به هر تیمی کمک کند.

  1. ۷ ماه،۴ هفته قبل
هوشنگ نصیرزاده منتظر رأی درباره انتقال شجاعیان هستیم/تعامل خوبی با تراکتور سازی داریم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هوشنگ نصیرزاده، در خصوص اینکه شنیده شده است آندو تیموریان به تراکتورسازی تبریز پیوسته است، اظهار داشت: راجع به آندو تیموریان باید بگویم او روز پنجشنبه قرارداد خودش را با ماشین سازی فسخ کرد و این جدایی کاملاً با رضایت باشگاه و خود بازیکن بود. با توجه به اینکه چند هفته از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات گذشته است به احتمال زیاد در نیم فصل آندو تیموریان به تیم دیگری برود و در آن تیم بازی کند. ممکن است تراکتورسازی باشد و ممکن است تیم دیگری خواهان جذب آندو تیموریان باشد.

وی در ادامه درباره اینکه گفته می شود ارتباط بین مالکان ماشین سازی و تراکتورسازی باعث این انتقال شده است، گفت: ما سال های گذشته با تیم های لیگ برتری تعامل خوبی داشتیم در بحث انتقال بازیکن هیچ مشکلی نداشتیم. با تیم نفت آبادان تعامل داشتیم و بازیکن ایران و خارجی منتقل کردیم اما امسال با تراکتورسازی تعامل خوبی داریم و سعی می کنیم با تیم تبریزی ارتباط خوبی داشته باشیم و فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد.

نصیرزاده درباره جدایی آندو تیموریان و اینکه آیا او مصدوم بود یا خیر، گفت: معمولاً بازیکنی با سطح آندو تیموریان هیچ وقت مصدوم نمی شود، او شرایط و آمادگی بازی را نداشت و چند هفته از شرایط فوتبال دور بود به همین دلیل اختصاصی تمرین می کرد و او در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارد و می تواند به هر تیمی کمک کند، او بازیکن با تجربه و با کیفیتی است.

وی در پایان درباره اینکه آیا آخرین چک باشگاه استقلال در خصوص انتقال شجاعیان پاس شده است، گفت: هنوز چک باشگاه استقلال پاس نشده است، هیچ ارتباطی با مدیران جدید استقلال نداریم و هیچ تعاملی هم وجود ندارد، در حال حاضر منتظر رأی کمیته تعیین وضعیت هستیم تا در خصوص این اتفاق نظر بدهد. باشگاه استقلال در این مدت هیچ تماسی با باشگاه ماشین سازی تبریز نگرفته است، احساس می کنم با توجه به مصدومیت شجاعیان و اینکه او زیاد جلوی چشم مسئولین باشگاه استقلال نیست نسبت به این موضوع بی تفاوت شده اند به هر حال ما منتظر رأی کمیته تعیین وضعیت هستیم تا به نتیجه برسیم.

فارس