«ژن خوب» در کمیته ملی المپیک حکم گرفت!

پسر ارشد محمدرضا عارف به عنوان مشاور رئیس و مسوول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک منصوب شده است.

  1. ۴ ماه،۲ هفته قبل
«ژن خوب» در کمیته ملی المپیک حکم گرفت!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

انتصابی که حمیدرضا عارف آن را اتفاقی خوب می داند و تاکید دارد که می تواند برای ورزش موثر باشد.

حمیدرضا عارف پسر محمدرضا عارف به عنوان مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک انتخاب شده است اما این انتخاب از همین الان با هجمه هایی همراه بوده و انتقاداتی نسبت به اینکه پسر یک مسوول در کمیته ملی المپیک سمت گرفته، مطرح شده است.

حمیدرضا عارف با تایید خبر انتخابش به عنوان مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک گفت: من دانشجوی دکترای روابط بین الملل هستم و در حوزه روابط بین الملل هم مشاور رییس کمیته ملی المپیک هستم. اکنون هم می خواهم در کمیسیون صلح و ورزش کمک کرده و از تخصصم به نفع ورزش بهره بگیرم.من آدم غیر ورزشی نیستم و از ورزش شناخت دارم. از ۵ سالگی ورزش را حرفه ای دنبال کرده ام. عضو تیم شنا و بسکتبال دانشگاه شریف بوده ام و این طور نیست که با فضای ورزش ناآشنا باشم.

عارف درباره ی انتقاد از اینکه یک "آقازاده در کمیته ملی المپیک پست گرفته است"، تصریح کرد: مهم کارکرد افراد است. وقتی یک نفر تخصصی دارد و می تواند موثر واقع شود، چرا نباید از این تخصص استفاده کند؟ آقازاده بودن به این معنی نیست که خودش تخصصی ندارد. وقتی کسی توانمندی دارد و می تواند از توانمندی اش استفاده کند حتما باید برای مملکت و سربلندی آن این کار را بکند.