پارک سئو: کی روش فردی باهوش است

ایران در حال حاضر قوی ترین تیم آسیاست

سرمربی تیم ملی ویتنام می گوید که ایران در حال حاضر بهترین تیم آسیا است اما اطلاعات زیادی از آن ها در اختیار دارد.

  1. ۵ ماه،۲ هفته قبل
پارک سئو: کی‌روش فردی باهوش است /  ایران در حال حاضر قوی‌ترین تیم‌ آسیاست
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

“ورزش سه” پارک هانگ سئو، سرمربی تیم ملی ویتنام در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با ایران گفت: سرمربی تیم ملی ایران نزدیک به ده سال است که هدایت آن ها را بر عهده دارد. درباره او گفته می شود که انسان بسیار باهوش، خلاق و با تجربه ای است. وقتی که در کره کار می کردم درباره ایران اطلاعات زیادی به دست آوردم. معتقدم که آن ها در حال حاضر قوی ترین تیم آسیا را در اختیار دارند.

وی در ادامه گفت: ایران نسبت به ویتنام تیم بسیار با تجربه تری است. ما از بازیکنان جوانی استفاده می کنیم اما امیدوارم با تمرکز مقابل حریف قرار بگیریم. مطمئنم که  ویتنام می آید تا چالشی جدی برای ایران ایجاد کند.

پارک سئو: کی روش فردی باهوش است /  ایران در حال حاضر قوی ترین تیم  آسیاست

سرمربی ویتنام در انتها نیز گفت: ما در بازی قبلی در دقایق آخر نتیجه را به عراق واگذار کردیم و این موضوع باعث یاس ما شد. اما همه چیز را از ذهنمان بیرون کردیم تا در نبرد با ایران موفق باشیم. من مطمئن هستم ویتنام مقابل بهترین تیم آسیا نمایش خوبی خواهد داشت و اگر ما فقط یک شانس برای انجام موفقیت آمیز ماموریت خود داشته باشیم، آن را انجام خواهیم داد. ما تیم با اشتهایی هستیم و در این بازی بازیکنان جوان ما تجربه خود را زیاد می کنند.