توانایی بازی با هر تیمی را داریم

بورکلمانس: حالا همه طرفدار اردن هستند

سرمربی بلژیکی تیم ملی اردن معتقد است که حالا تیمش به دلیل نمایش خوبی که داشته از طرفداران زیادی بهره می برد.

  1. ۶ روز،۲۱ ساعت قبل
توانایی بازی با هر تیمی را داریم /  بورکلمانس: حالا همه طرفدار اردن هستند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

  بورکلمانس سرمربی تیم شگفتی ساز اردن در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با فلسطین به خبرنگاران گفت: اردن کاراکتر خودش را با پیروزی در دو مسابقه برابر استرالیا و سوریه به دست آورده و صدر جدول را در اختیار خود قرار گرفته است. حالا ما طرفداران بسیار زیادی به خود می بینیم که آن ها را به خود علاقه مند کردیم. افراد بسیار زیادی هستند که اردن را تعقیب می کنند. فوتبال دوستان اکنون می توانند ما را به عنوان تیمی بشناسند که توانایی بازی مقابل هر تیمی را دارد.

مربی بلژیکی تیم ملی اردن در ادامه گفت: در حال حاضر اردن می تواند با هر تیمی مصاف دهد و این به لطف بازیکنان خوبی است که در اختیار دارد. آن ها با تمرکز کامل پا به زمین مسابقه می گذارند. در رابطه با دیدار قلسطین هم حرف خاصی ندارم و امیدوارم یک بازی و نمایش خیلی خوب از طرف هر دو تیم مشاهده کنیم.

وی در خصوص حریف بعدی اردن در مرحله حذفی مسابقات نیز گفت: ما درباره حریف بعدی اردن پنج روز فرصت داریم تا فکر کنیم. اما این را می توانم بگویم که من به همراه کادر فنی ام از همه تیم های حاضر در مسابقات اطلاعات کافی به دست آورده ایم و جای نگرانی وجود ندارد. با این حال ما رتبه اول گروه را می خواهیم و برای بازیکنان مهم است که یک بازی بسیار خوب را انجام دهند و ممکن است هر اتفاقی در زمین رخ دهد.